دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۳
اقدامی در جهت کمک به کنترل بیماری کرونا؛
530 قوطی محلول ضدعفونی در سیستان وبلوچستان توزیع شد/از نصب پمفلت آموزشی تا اهدای شیرخشک
 
فاطمه کمیلی، جانشین بسیج جامعه پزشکی سیستان وبلوچستان از توزیع530 قوطی محلول ضدعفونی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا در استان خبر داد.
فاطمه کمیلی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس منحوس کرونا کووید 19 طی روزهای اخیر 50 بسته بهداشتی و 530 قوطی محلول ضدعفونی بین مردم، نهادها و ادارات مختلف سیستان و بلوچستان توزیع شد.

وی در ادامه از اعزام۲تیم جهت آموزش ونصب پمفلت درجایگاه سوخت خیابان های بعثت وطباطبایی زاهدان توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اشاره کرد و افزود: در اقدامی دیگر در جهت کمک به کنترل بیماری کرونا، 10 تیم جهت آموزش ونصب پمفلت درنانوایی ها و آرایشگاه های سطح شهر زاهدان اعزام شدند.
 

 
این مقام مسئول در ادامه به توزیع محلول ضدعفونی به خواهران بسیجی مشارکت کننده در طرح ملی نقش آفرینی بانوان پرداخت و گفت: توزیع شیر خشک و غذای کمکی بین مردم باهمکاری جمعیت هلال احمر، شبکه بهداشت ودرمان ودفتر بسیج جامعه پزشکی  شهرستان هیرمند از دیگر اقدامات صورت گرفته می باشد.
 

کمیلی بیان کرد: توزیع 500 برگ پمفلت پیشگیری از کرونا،غربالگری از 36 هزار و 113 نفر شهروند به همت کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایرانشهر با همکاری مرکز بهداشت این شهرستان و همچنین توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی در شهرستان سراوان دیگر اقدامات صورت گرفته در این خصوص می باشد.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۷۶


ارسال