مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان عنوان کرد؛

کرونا را شکست خواهیم داد/محیط بانان سیستان و بلوچستان نکات بهداشتی را رعایت می کنند

19 فروردين 1399 ساعت 11:45

وحید پورمردان گفت: کرونا وصله ناجوری است که در مقابل خدمت رسانی محیط بانان سیستان و بلوچستانی محکوم به شکست می باشد.


وحید پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در عصرهامون، بیان کرد: محیط بانان و کارشناسان حفاظت محیط زیست استان با رعایت نکات بهداشتی پنجه در پنجه کرونا در حال خدمت رسانی هستند.

وی افزود: این اداره کل با در اختیار داشتن واحد آزمایشگاهی و خدمات مرتبط از همان روزهای ابتدای شیوع ویروس کرونا اقدام به ضدعفونی کردن محیط اداره کل و ارائه آموزش های مرتبط با همکاری ارگانهای ذیربط به محیط بانان و کارشناسان کرده و توانسته تا حد امکان محیطی امن و بهداشتی را برای همکاران و ارباب رجوعان تأمین کند.

 پورمیدان اذعان کرد: تیم های محیط بانی و کارشناسی استان با رعایت پروتکل ها، نکات دقیق بهداشتی و فاصله مناسب در دسته های یک یا دو نفره پس از غربالگری های روزانه ی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت اقدام به فعالیت می کنند و همچنان در خدمت طبیعت و موهبات خداوندی هستند.

وی اشاره کرد: خوشبختانه ویروس کرونا تا کنون نتوانسته بر خدمتگزاری بخشهای این اداره کل هیچ گونه تأثیری بگذارد و این اداره کل با یک برنامه دقیق و زمانبندی شده و بر اساس اعلامیه های وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا، توانسته است برنامه های کنترلی و حفاظتی مناسبی در حوزه های مختلف محیط زیست اعم از یگان حفاظت و گشت و کنترل، آزمایشگاه وپایش صنایع و ...، در دستور کار خود قرار دهد و اجرا کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان تصریح کرد: گشت و کنترل های یگان حفاظت و گشت های مراقبتی تیم های کارشناسی پس از ضدعفونی کردن محیط اداره کل و غربالگری های روزانه و با رعایت فاصله گذاری های اجتماعی و در تیم های یک یا دو نفره که در هر خودرو فقط دو تَن و با پوشش ماسک انجام می شود، همچنین بعلت شیوع بیماری کرونا تیم های یگان حفاظت محیط زیست با بیتوته های فاصله دار درطبیعت استان و ایجاد کمین های مراقبتی خطی، توانسته اند حفاظت مناسبی از طبیعت استان داشته باشند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 122586

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/122586/کرونا-شکست-خواهیم-محیط-بانان-سیستان-بلوچستان-نکات-بهداشتی-رعایت-می-کنند

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/