پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ,3 December 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۱
در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام شد؛
پلمپ 30 واحد صنفی متخلف در ایرانشهر
 
محمود سعادتی گفت: 30 واحد صنفي متخلف در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ایرانشهر پلمپ شد.
محمود سعادتی، فرمانده انتظامي ايرانشهر در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای اجراي طرح فاصله گذاري اجتماعی، مرحله ای دیگر از طرح بازدید از صنوف در این شهرستان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي افزود: در اين طرح مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومي پس از ارزيابي هاي لازم، 30 واحد صنفي را به علت نقض اقدامات پيشگيرانه ويروس کرونا توسط متصديان و ناديده کردن ابلاغيه هاي صنفي پلمب کردند.

فرمانده انتظام ايرانشهر خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غير قانوني توسط اصناف، مراتب را از طريق تماس تلفني با شماره 110 به پليس اطلاع دهند.

پلمپ ۵ واحد صنفی متخلف در سیب و سوران

غلامرضا توکلی، فرمانده انتظامی سیب و سوران نیز به خبرنگار ما گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی وکاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت واحد های صنفی به صورت تلفیقی با ادارات صمت، اصناف و شبکه بهداشت و درمان در سطح شهرستان به اجرا گذاشته شد.

وی تصریح کرد: علی رغم اطلاع رسانی ها و تذکرات قبلی به واحد های صنفی در اجرای طرح پنج واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل های صادره و عدم تعطیلی در این شهرستان پلمپ شدند.

فرمانده انتظامی سیب و سوران ضمن تقدیر از تعامل و همکاری خوب مردم با پلیس در اجرای طرح از همه مسئولان و اصناف و بازاريان خواست به منظور قطع زنجيره گسترش ویروس کرونا همكاري بیشتری با مراكز بهداشتي و نيروي انتظامي داشته باشند و مردم نیز از تردد غیر ضروری اجتناب كنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۹۰


ارسال