شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ,23 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
توزیع 825 سبدحمایتی بین اقشار محروم شهرستان میرجاوه
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه از توزیع 825 سبدمعیشتی بین اقشار محروم این شهرستان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛سرهنگ پاسدار احمدعلی بزی در گفت و گو با لادیز، اظهار کرد: سپاه پاسداران نهادی مردمی است و همواره در شرایط سخت یار و یاور مردم بوده است در سال جدیدنیز با توجه به شیوع ویروس کرونا، حمایت از خانواده‌هایی که در این شرایط سخت توان تامین مایحتاج خود را ندارند، در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه به منظور حمایت از اقشار کم برخوردار  اقدام به توزیع825  سبد حمایتی معیشتی و بهداشتی کرده است که این خانواده های کمتر برخوردار از طریق پایگاه‌های بسیج محلات شناسایی شده اند.

 
 

وی خاطرنشان کرد:این بسته های معیشتی شامل برنج، روغن، گوشت، تن ماهی، مرغ می باشد و روند توزیع این بسته های حمایتی اهدایی از سوی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور بین اقشار آسیب پذیر شهرستان میرجاوه همچنان ادامه دارد، همچنین با توجه به شیوع کرونا بسته های بهداشتی شامل مواد شوینده و بروشور آموزشی راه های مقابله با ویروس کرونا بین مردم این منطقه توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه تاکید کرد:گندزدایی و ضدعفونی مناطق مختلف شهری و روستاهای این شهرستان در مقابله با ویروس کرونا از دیگر اقدامات مهم سپاه شهرستان میرجاوه است در این راستا چندین منطقه و اماکن پرتردد از سوی گروه‌های جهادی ضدعفونی شده است و عملیات گندزدایی تا ریشه کنی این ویروس ادامه دارد.
 
 

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۹۶


ارسال