شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰
طرح ۲ روزه یگان‌ویژه برای اجرای برنامه‌های متنوع به مناسبت نیمه‌شعبان
 
فرمانده یگانهای ویژه نیروی انتظامی گفت: این یگان در قالب طرح مردم یاری با ویژه برنامه "امید به آینده در سایه مهدویت" در راستای کاهش درد و رنج مردم عزیز ناشی از این ویروس منحوس در سراسر کشور اقدام به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع می‌کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسن کرمی در تشریح ویژه برنامه این ایام با عنوان برگزاری طرح مردم یاری "امید به آینده در سایه مهدویت" اظهار کرد: علاوه بر خدماتی که در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا توسط یگانهای ویژه در سراسر کشور به مردم ارائه شده، این یگان اکنون با تمام ظرفیت به مناسبت نیمه شعبان با روحیه جهادی اقدام به ارائه خدمات "مردم یاری" خواهد کرد.
فرمانده یگانهای ویژه نیروی انتظامی افزود: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا در جامعه موجب تعطیلی فعالیتها مخصوصاً برنامه‌های فرهنگی و مذهبی که در نیمه شعبان با شکوه خاصی در مساجد و محلات برقرار بود، شده است، یگانهای ویژه نیروی انتظامی در قالب طرح مردم یاری با ویژه برنامه "امید به آینده در سایه مهدویت" در راستای کاهش درد و رنج مردم عزیز ناشی از این ویروس منحوس در سراسر کشور اقدام به اجرای برنامه‌های شاد و متنوع می‌کند.
وی در تشریح اهداف این طرح گفت: اطمینان‌بخشی به هموطنان درباره حضور تمام نیروهای مسلح مخصوصاً یگانهای ویژه در مواقع بحران در کنار مردم شریف و ولایت مدار ایران اسلامی، از اهداف اصلی این طرح است.
این مقام انتظامی بیان کرد: یگانهای ویژه از امروز 19 فروردین به مدت دو روز با حضور در مناطق مسکونی علاوه بر ضدعفونی و گندزدایی معابر و منازل برای جلوگیری هرچه بیشتر شیوع ویروس کرونا و همچنین با استفاده از تجهیزات خود مانند خودروی تلویزیون‌شهری، اقدام به برگزاری برنامه‌های شاد و مولودی‌خوانی ویژه میلاد امام زمان (عج) می‌کند و به مردم قول می‌دهد با روحیه جهادی تا از بین رفتن کامل این ویروس در کنار آنها خواهد بود.
کرمی عنوان کرد: یگانهای ویژه با حضوری مستمر در تمام صحنه‌ها مانند سیل، زلزله و در حال حاضر مهار این ویروس، در کنار ارائه خدمات امنیتی انتظامی، بهداشتی و درمانی در تلاش است تا بتواند امید به زندگی و آینده‌ای روشن را در راستای آرامش جامعه القاء کند.
وی ارتقاء روحیه آینده‌نگری و روحیه معنوی را در چنین مواقعی مهم ارزیابی کرد و گفت: تمام مسئولان و نیروهای مسلح کشور با استفاده از تمام امکانات و با هر روش ممکن در تلاش هستند که آرامش جامعه به ثبات برسد تا مردم شریف ایران اسلامی در سایه امنیت و آسایش به زندگی و فعالیتهای روزمره خود ادامه دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۵۹۸


ارسال