نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » حوادث

در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی صورت گرفت؛

دستگیری ۵ سارق مسلح به عنف در سیستان و بلوچستان/25 فقره سرقت اموال در زاهدان کشف شد

۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۲

سردار محمد قنبری گفت: کاراگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی پنج سارق مسلح به عنف را در این استان دستگیر کردند.

سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان طی یک هفته گذشته موفق به دستگیری پنج سارق مسلح و به عنف در شهرهای زاهدان، سراوان، ایرانشهر و قصرقند شدند.وی ادامه داد: پلیس اگاهی در این عملیات ها موفق به کشف 14 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف شد.
فرمانده انتطامی استان افزود: در این رابطه علاوه بر کشف یک دستگاه خودروی مسروقه، در بازرسی از مخفیگاه متهمان، چهار دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

قنبری در ادامه از دستگیری 2 سارق با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد و گفت: دو سارق حرفه ای اموال و محتویات داخل خودروهای پارک شده در سطح شهرستان زاهدان شناسایی و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.


وی افزود: این دو سارق حرفه ای در بازجوئی های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی، به 25 فقره سرقت اموال داخل خودرو در سطح شهرستان زاهدان اعتراف کردند.
انتهای پیام/