دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۳
در دیدار امام جمعه زاهدان و نمایندگان منتخب سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
چشم امید مردم سیستان و بلوچستان به نمایندگان مجلس است/برای پیشرفت استان باید همدلی مسئولین افزایش یابد
 
حجت الاسلام والمسلمین محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: چشم امید مردم سیستان و بلوچستان به نمایندگان استان است و این تلاش بیشتر همدلی آنان را می طلبد.
به گزارش عصرهامون، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در دیدار با جمعی از منتخبین مردم استان در مجلس یازدهم شورای اسلامی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و اعیاد شعبانیه، بیان کرد: ان شاء الله خداوند به لطف این اعیاد عزیز، خیرات و برکات خود را برای ما مقدر فرماید.

وی افزود: ظهور مصلح آخرالزمان تنها مختص به جامعه اسلامی نیست و در ادیان دیگر هم به آن اشاره شده است و امیدواریم خداوند توفیق بهره مندی از برکات نیمه شعبان را به ما بدهد.

حجت الاسلام والمسلمین محامی تصریح کرد: راه اندازی جلسه شورای نمایندگان موجب مسرت و خوشحالی است و امیدوارم با همین شور و نشاط در مجلس شورای اسلامی نیز کارها را پیگیری و جلو ببرید.

وی تاکید کرد: با همه مشکلات موجود از قبیل کرونا و مشکلات اقتصادی، امیدواریم بر طبق وعده حق الهی مبنی بر اینکه همراه هر سختی، آسانی هست، خداوند آسانی را به گونه ای قرار دهد که همه ما آن را لمس کنیم.

محامی ادامه داد: همواره در کنار همه مشکلات، فرصت هایی نیز هست که ما می بایست از آن ها به شکل صحیح استفاده کنیم.

وی اذعان کرد: در موقعیت های سخت، نیاز به تلاش بیشتر هست و امیدوارم در میان مردم و مسئولین تلاش های بیشتری صورت بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: استان سیستان و بلوچستان دارای استعدادهای بسیار زیادی از قبیل نیروی انسانی، موقعیت جغرافیایی، معادن و ... است که نیازمند همراهی مسئولین در شکوفا کردن این استعدادها می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: بخشی از این استعدادها در سیستان و بلوچستان، نیروی انسانی است که با توجه به عقب افتادگی آموزش و پرورش ما، این استعداد دارد به هدر می رود.

محامی تاکید کرد: چشم امید مردم استان به نمایندگان است و این تلاش بیشتر شما را می طلبد و این شروع و همدلی شما موجب امیدواری بیشتر شده است.

وی افزود: بنده به آینده پیشرفت استان بسیار امیدوار هستم و با توجه به شرایط بوجود آمده امیدوارم تا آینده ای روشن برای مردم ما رقم بخورد.همدلی نمایندگان مجلس موجب حل مشکلات موجود می شود

ملک محمد فاضلی، منتخب مردم سراوان، سیب و سوران و مهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، گفت: در چند روز گذشته جلساتی بین نمایندگان در استان برگزار شد و مسائل مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: همچنین جلساتی با مدیران کل برگزار شد که در آن مشکلات مختلف مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

فاضلی تاکید کرد: همدلی و همراهی خوبی در بین نمایندگان برای رفع مشکلات استان بوجود آمده است.باید فاصله سیستان و بلوچستان با سایر استان ها کم شود

معین الدین سعیدی، منتخب مردم چابهار، کنارک و نیکشهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: ما در سال جدید سالی بسیار سخت را پیش رو داریم و با توجه به اتفاقات پیش آمده مشکلات اقتصادی بیشتر شده است.

وی افزود: این به معنای نشستن نیست و همه باید تلاش کنند تا بتوان کاری مناسب را انجام داد.

سعیدی تصریح کرد: استان سیستان و بلوچستان با توجه به شاخص های انسانی با سایر کشور بسیار فاصله دارد و اکنون دولت نیز در سال های انتهایی اقدام مناسبی نمی کند.

وی افزود: همانگونه که امام خمینی رحمت الله علیه فرمودند مجلس در راس امور است و مجلس آینده نیز قرار است مجلسی انقلابی باشد و اکنون همه می دانند که به جای اینکه به دنبال کدخدا بگردند باید به دنبال خدا باشند و به جای نگاه به خارج نگاهشان به داخل باشد.

وی ادامه داد: الارقم تمام تلاش های بی وقفه جمهوری اسلامی در استان، راه های نرفته بسیار است و باید تلاش های زیادی صورت بگیرد.سیستان و بلوچستان نیازمند مسئولینی دلسوز است

عبدالناصر درخشان، منتخب مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان و فنوج در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: فقدان درآمدهای نفتی برای ایران موجب میسر شدن خواسته مقام معظم رهبری در عدم احتیاج کشور به نفت خواهد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم قدم هایی خوب برای مردم ایران و استان برداریم و بتوانیم نماینده ای شایسته برای مردممان باشیم.اسماعیل حسین زهی، منتخب مردم خاش، نصرت آباد و میرجاوه در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گقت: خداوند مردم استان سیستان و بلوچستان را بسیار دوست دارد و نگاه پر محبت مقام معظم رهبری به مردم ما نمونه ای از این لطف الهی است.

وی افزود: امیدواریم با رهنمودهای مقام معظم رهبری، پیشرفت استان میسر شده و این استان در مسیر تعالی قرار بگیرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۶۲۲


ارسال