پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
امروز انجام شد؛
مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد
 
مراسم تودیع حسین پودینه و معارفه محمد هراتی فرمانده جدید سپاه شهرستان ایرانشهر امروز سه شنبه ۲۶فروردین با حضور سردار امان اله گشتاسبی فرمانده کل سپاه سلمان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از پهره، مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر با حضور سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ائمه جمعه تشیع و تسنن، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان و شهرستان، معتمدین، ریش سفیدان و بسیجیان در سالن ورزشی سپاه ایرانشهر برگزار شد.  
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شجاع الدین ابطحی، امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر، گفت: حقیقتا مراسم تکریم برای شخصیتی هم چون حسین پودینه، فرمانده سپاه شهرستان بسیار سخت می باشد، این شخص بزرگوار آثار بسیار ارزشمند در این منطقه بر جا گذاشته است.
وی افزود: یک انسان نظامی همچون شهید قاسم سلیمانی به درجه ای از رفعت، بلند مرتبگی دست می یابد.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر ادامه داد: در طول این چند سال حسین پودینه، فرمانده اسبق سپاه شهرستان همیشه در برابر مقابله با مشکلات در راس حرکت می کرد و به بهترین کیفیت و به نحو احسن مراسم های این منطقه؛ نظیر واقعه غدیر خم را با حفظ وحدت و مراسم خورشید ولایت برگزار می کرد.
وی ضمن عرض خیر مقدم به محمد هراتی، فرمانده جدید سپاه شهرستان ایرانشهر، اضافه کرد: مسئولین و مردم این منطقه از امروز در خدمت این سرباز اسلام می باشند.
ابطحی عنوان کرد: مردم ایرانشهر همیشه اتحاد خود را حفظ کردند و تاکنون دشمنان انقلاب اسلامی نتوانستند کوچکترین قلقلکی در وحدت آنان ایجاد کند.
وی تصریح کرد: بیماری کرونا عذابی است که برای تمام دنیا مشکلاتی را به وجود آورده است که امیدوارم خداوند متعال هر چه زودتر این ویروس منحوس را از امت اسلامی و جامعه بشریت برطرف کند.
در ادامه مراسم امان اله گشتاسبی، فرمانده کل سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان؛ با بیان این که رسالت بسیج و سپاه در بدترین شرایط توسط امام (ره) ایجاد شد و تاکنون به مدت ۴۲ سال خدمت ارزنده به ملت ایران را این نهاد انقلابی و مردمی برعهده داشته است، گفت: هر جا قرار باشد سپاه و بسیج در برابر هجمه های دشمنان و معاندین مقابلتی شکل بدهند به موقع حضور می یابند.
وی افزود: ویروس منحوس کرونا همه دنیا را فرا گرفته است و آن هایی که ادعا داشتند و با تمسخر کشورهای جهان سوم را طعنه زدند خداوند متعال هر زمان بخواهد این انسان های نافرمان را تنبیه می کند.
فرمانده کل سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: این استان در بحث کرونا ویروس علیرغم همه مشکلات، نبود امکانات و زیرساخت ها در زمینه مبارزه تا امروز توانسته موفق عمل کند.
وی اضافه کرد: امروز جلسه تکریم و معارفه فرمانده سپاه ایرانشهر می باشد و اینجانب از تمام تلاش ها و همکاری های حسین پودینه فرمانده اسبق تشکر و قدردانی می کنم و محمد هراتی را به عنوان فرمانده سپاه جدید معرفی می کنم.
گفتنی است؛ در این مراسم با اهداء لوح سپاس از تلاش های ۳ ساله سرهنگ پاسدار حسین پودینه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمده و با حکم فرمانده کل سپاه سلمان سیستان و بلوچستان سرهنگ پاسدار محمد هراتبپی به عنوان فرمانده جدید این سپاه شهرستانی معارفه شد.
انتهای پیام/    
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۷۸۸


ارسال