جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸
معاون بازرسی سازمان صمت خبر داد؛
جریمه 219 میلیون ریالی برای متخلفان توزیع اقلام بهداشتی در سیستان و بلوچستان/132 واحد نانوایی به تعزیرات معرفی شد
 
محمد قاسمی گفت: متخلفان عرضه اقلام بهداشتی در سیستان و بلوچستان به مبلغ 219 میلیون و 462 هزار و 250 ریال جریمه شدند.
محمد قاسمی، معاون بازرسی وحمایت ازمصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در پی شیوع کرونا بازدید از انبارها و شرکت های پخش مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ به صورت روزانه و با تاکید بر رعایت قیمت های مصوب فروش و موازین بهداشتی در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

وی با بیان این که بازدید از نانوایی های استان نیز روزانه انجام و بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد مدیریت بیماری کرونا تاکید شد، افزود: در این راستا 132 واحد نانوایی در استان به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

معاون بازرسی و حمایت ازمصرف کنندگان سازمان صمت استان با اشاره به شناسایی و معرفی 19 جایگاه عرضه سوخت در زاهدان به تعزیرات اضافه کرد: برگزاری گشت های مشترک با حضور نمایندگان دادستانی، فرمانداری، تعزیرات حکومتی، معاونت غذا و دارو مرکز بهداشت، پلیس امنیت و اماکن عمومی و اتاق اصناف از دیگر برنامه های این سازمان در راستای مبارزه با کرونا بود.

قاسمی ادامه داد: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از 17 فروردین 352 واحد در استان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل پلمپ شد.

به گفته وی، در پی بازدید از هزار و 255 بازدید واحد عرضه کننده اقلام بهداشتی، ضمن تشکیل 30 پرونده تخلف،  219 میلیون و 462 هزار و 250 ریال جریمه برای متخلفان منظور شد.

معاون بازرسی وحمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان گفت: همچنین از287 واحد تولیدی، 45 عمده فروشی، 227 خرده فروشی بازدید و برای یک واحد تولیدی و 9 خرده فروش تشکیل پرونده شد، واحدهای خرده فروش متخلف نیز به مبلغ 18 میلیون و 790 هزار ریال جریمه شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۷۹۰


ارسال