جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۶
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار:
225 بسته غذایی در قالب طرح فرشتگان رحمت بین نیازمندان چابهار توزیع شد
 
محمدرضا وظیفه دان شهرکی از توزیع 225 بسته مواد غذایی بین نیازمندان در راستای اجرای طرح فرشتگان رحمت در شهرستان چابهار خبر داد.
به گزارش عصرهامون، محمدرضا وظیفه دان شهرکی؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به برنامه ملی فرشتگان رحمت بیان کرد: یکی از مهم ترین برنامه های جمعیت هلال احمر در جهت تامین و حمایت از سلامت و زندگی اقشار فرشتگان رحمت است و با همکاری خیران و هدف خدمت رسانی و حمایت از افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست اجرا می‌شود.
 
وی با اشاره به شعار این طرح که توان توانمندان و نیاز نیازمندان است ادامه داد: طرح معیشت رمضان در قالب برنامه ملی فرشتگان رحمت با هدف تامین اقلام بهداشتی، درمانی و معیشتی بیماران نیازمند و اقشار آسیب پذیر کمک رسانی می کند..
 
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان چابهار با بیان اینکه تاکنون در راستای اجرای این طرح 225 بسته غذایی در مناطق محروم توزیع شده است، افزود: ارزش تقریبی این تعداد بسته‌های غذایی 5 میلیون ریال است.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح از اسفندماه 98 در شهرستان چابهار آغاز شده و در حاشیه شهر و محله های آسیب پذیر و کم برخوردار و همچنین روستاهای شهرستان دشتیاری با همکاری دهیاران و شورای روستا توزیع شده است و همچنان ادامه دارد.

شهرکی از توزیع پک بهداشتی و مواد ضدعفونی در بین خانوارهای کم‌برخودار خبرداد و گفت: در دو ماه گذشته از شیوع ویروس کرونا  توزیع بسته‌ها به منظور پیشگیری و مقابله با این بیماری انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین کمک به نیروهای مستقر در گیت های ورودی شهر، جهت انجام تست ویروس کرونا برای همه افراد حین ورود و خروج به شهرستان در حال انجام است.

رئیس جمعیت هلال احمر چابهار از شهروندان درخواست کرد تا با همراهی سازمان هلال احمر در این امر خیرخواهانه شریک و در پخش اقلام بهداشتی همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۸۵۵


ارسال