دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان خبرداد؛
آغاز طرح واکنش سریع راهداری در سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد از اجرای طرح اقدام ملی در حوزه راهداری با عنوان «طرح واکنش سریع» خبر داد.
ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: طرح واکنش سریع به منظور افزایش ایمنی راه ها، ارتقای کیفیت و سرعت ارائه خدمات راهداری و همچنین رضایتمندی کاربران جاده ای از فروردین ماه سال جاری در استان سیستان و بلوچستان هم زمان با سراسر کشور اجرایی شده است.

وی ادامه داد: در این راستا روسای ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های سیستان و بلوچستان موظفند با به کارگیری نیروی انسانی، ماشین آلات و تجهیزات موجود و همچنین ظرفیت اکیپ‌های امانی و پیمانی راهداری و راهدارخانه‌ها و همچنین گشت های راهداری نسبت به اجرای مفاد این طرح اقدام کنند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: با توجه به دستورالعمل اجرایی این طرح، ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌ها موکلفند در خصوص مواردی همچون لکه‌گیری چاله ها، تعمیر و ایمن سازی تابلوها ، علایم و حفاظ‌های باز شده یا صدمه دیده خطرناک و پاکسازی سطح راه از مصالح و اشیاء خارجی در راه‌های اصلی و شریانی، اقدام و با تجهیزات و امکانات در محل حوادث مختلف در جاده های استان در کمترین زمان ممکن حضور یابند.

وی افزود: با برنامه‌ریزی منسجم و اجرای مناسب این طرح، شاهد تحولی متمایز در خصوص ارائه خدمات راهداری در حوزه استحفاظی این اداره کل خواهیم بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۸۷۶


ارسال