دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ,10 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳
امام جمعه مستعفی ایرانشهر عنوان کرد:
من طعمه ضد انقلاب شدم/تاابد مدیون محبت های مردم سیستان و بلوچستان هستم
 
حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی گفت: انتشار کلیپ کمک بدون اطلاع من صورت گرفت که متاسفانه مورد سوء استفاده معاندین قرار گرفت.
حجت الاسلام سیدشجاع الدین ابطحی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اینکه متاسفانه انتشار فیلم کمک موجب سوء برداشت های از سوی دوستان و سوء استفاده ضد انقلاب شد، بیان کرد: در واقع زمینه سوء استفاده ضد انقلاب را دوستان ما محیا کردند که این فیلم را بدون اجازه منتشر کردند،  بنده صفحه شخصی داشته و هرگونه مطلبی که مورد تاییدم باشد در آنجا بارگذاری و منتشر می شود.

وی افزود: اما متاسفانه در پخش این کلیپ بدون مشورت من  عمل شد و این فیلم در فضای مجازی به صورت ناخواسته منتشر شد و ظاهر فیلم و کیفیت آن نیز به گونه ای بود که زمینه برای سوء استفاده محیا شود و معاندین نیز از این فرصت کمال استفاده را بردند.

امام جمعه مستعفی ایرانشهر با اشاره به اینکه منتشر کننده این کلیپ قصدی برای انتشار این کلیپ نداشته است، گفت: با وجود اینکه به هیچ عنوان راضی به انتشار این کلیپ نبودم اما قصدی برای شکایت از وی ندارم.

وی با اشاره به اینکه ضد انقلاب همواره به دنبال طعمه است، اذعان کرد: کیفیت این فیلم به گونه ای بود که می شد از آن برداشت خودنمایی شود اما در حقیقت و باطن ماجرا چنین چیزی نبود.

ابطحی در پایان با بیان این مطلب که تا ابد مدیون محبت های مردم سیستان و بلوچستان هستم، خاطرنشان کرد: از محبت های مردم خونگرم استان سیستان و بلوچستان تشکر و قدردانی میکنم  ما همیشه مدیون محبت ها و صمیمیت ها و گرمی های مردم استان و ایرانشهر هستیم مردمی که صمیمیت و صداقتشان و وفایشان واقعا برای ما مثال زدنی است و اگر ناخواسته باعث ناراحتی خاطر این مردم عزیز شده ام از همه آنان عذرخواهی میکنم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۹۷۸


ارسال