دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۷
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:
بخش عمده فعالیت های سپاه برای خدمات رسانی به محرومان است
 
مولوی بلال مقدسیان گفت: بخش عمده ای از فعالیت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمات رسانی به محرومان است.
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیان کرد: این نهاد مقدس از همان ابتدا برای پاسداری و حراست از انقلاب اسلامی تشکیل شده است و تاکنون هم به خوبی توانسته است به این وظیفه اش عمل کند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: سپاه پاسداران خدمات گسترده و موثری را در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی انجام داده است و خار چشمی برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

وی ادامه داد: در پايان جنگ تحميلي و بر اساس فرمان مقام معظم رهبري مبني بر ضرورت بازسازي كشور و به منظور هماهنگي و نظارت بر اين حجم از فعاليت سازندگي، سپاه پاسداران، قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء را به عنوان بازوي اصلي خود در عرصه فعاليت هاي سازندگي كشور تشكيل داد.

مولوی مقدسیان عنوان کرد: تمام توان مهندسي سپاه پاسداران در 8 سال دفاع مقدس، در اجراي طرح هاي عمراني، سازندگي و صنعتي در كشور سوق داده شد.

وي افزود: امروز گستره وسيعي از فعاليت هاي سازندگي و محروميت زدايي از قبيل سدسازي، ساخت اتوبان، فرودگاه، بازسازي بنادر و اسكله ها، راه سازي، سازمان دريايي، پروژه هاي دامداري و كشاورزي، طرح هاي آب رساني و گازرساني، احداث واحدهاي مسكوني براي محرومان و ...اينها از خدمات برجسته قرارگاه خاتم الانبياء در درون سپاه بوده است.

وی بيان كرد: سپاه پاسداران با انجام اين خدمات كه به كمك دولتمردان در طي اين ساليان متمادي به رسالت انقلابي خودش انجام وظيفه نموده است.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: با شیوع ویروس کرونا سپاه پاسداران باز هم احساس تکلیف کرد و خدمات بسیار زیادی از جمله ایجاد کارگاه های تولید ماسک ، دستکش ، مواد ضدعفونی و... را انجام داد.

انتهاي پيام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۹۸۷
مرجع : عصرهامون


ارسال