يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۷
رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر:
معدوم سازی بیش از ۵ تن تخم مرغ غیر بهداشتی /با متخلفان برخورد قانونی می شود+تصویر
 
محمدامین حسینی از معدوم سازی بیش از پنج تن تخم مرغ غیرمجاز و غیربهداشتی در شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: در راستا سلامت جامعه با متخلفان برخورد قانونی می شود.
به گزارش عصرهامون؛ محمد امین حسینی، رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: امروز بیش از پنج تن تخم مرغ غیرمجاز و غیربهداشتی در این شهرستان معدوم شد.
وی در تکمیل مطلب فوق؛ افزود: این مقدار محموله به دلایل نداشتن گواهی حمل بهداشتی، حمل با کامیون فاقد سردخانه، گذشت بیش از ۲۴ ساعت در دمای نامناسب و گرمای هوا، نامشخص بودن هویت تخم مرغ به دلیل عرضه خارج از شبکه، نداشتن تاریخ تولید برخی از تخم مرغ ها و مخلوط شدن با تخم مرغ های تاریخ دار ضبط و پرونده تشکیل شد.
رئیس اداره دامپزشکی ایرانشهر ادامه داد: پرونده تشکیل شده در زمینه تخم مرغ های غیر بهداشتی به مرجع قضایی جهت کسب تکلیف ارسال شد.
وی اضافه کرد: گل محمدی؛ دادستان شهرستان ایرانشهر پس از بررسی های لازم در خصوص پرونده؛ دستور معدوم سازی این محموله را در راستای حفظ سلامت جامعه صادر کرد.
وی تصریح کرد: معدوم سازی تخم مرغ های غیرمجاز با حضور کارشناسان ادارات دامپزشکی، مرکز بهداشت، پلیس اماکن و اطلاعات، تعزیرات حکومتی، صمت، شهرداری انجام شد.
حسینی به متخلفان هشدار داد که طبق قوانین و دستورالعمل های سازمان دامپزشکی نسبت به عرضه فرآورده های خام دامی اقدام و ضوابط قانونی را اجرا کنند.
این مقام مسئول در پایان گفت: اداره دامپزشکی در راستای حفظ سلامت جامعه با متخلفان وارد کننده مواد غذایی و گوشتی غیر بهداشتی برخورد قانونی خواهد داشت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۳۸۰


ارسال