چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ,28 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
مدیر کل اداره اوقاف و امورخیریه استان خبر داد؛
توزیع هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در سیستان و بلوچستان/اجرای مرحله اول طرح ضیافت همدلی در زاهدان
 
حجت الاسلام و المسلمین محسن مومنی مقدم گفت: هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در سیستان و بلوچستان توزیع می شود که مرحله اول این طرح در زاهدان اجرایی شد.
حجت الاسلام محسن مومنی مقدم، مدیر کل اداره اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: هر سال همزمان با ماه رمضان طرح ضیافت الهی در سیستان و بلوچستان برگزار می شد که امسال با توجه به شیوع کرونا و عدم امکان برگزاری اجتماعات، طرح ضیافت همدلی در استان در حال اجرا است.

وی ادامه داد: این طرح در راستای دستور مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری رزمایش مواسات و همدلی و در قالب رزمایش کمک مومنانه اجرا می شود.

مدیر کل اداره اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان با بیان این که در راستای اجرای این طرح هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می شود، افزود: از این تعداد 500 بسته به زاهدان اختصاص دارد که در مرحله اول شب گذشته 130 بسته در مناطق حاشیه شهر توزیع شد.

مومنی مقدم ارزش هر بسته را 3 میلیون ریال اعلام و اذعان کرد: این بسته ها که شامل اقلام ضروری از جمله برنج، روغن، رب و ماکارونی‌ است از محل موقوفات و کمک خیران تامین شده و با همکاری هیئت امنای مساجد به منظور حمایت از خانواده های نیازمند در مناطق حاشیه شهر توزیع می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۵۳۷


ارسال