چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ,28 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰
سخنگوی ستاد مردمی کمک های مومنانه خبر داد؛
لبیک مردم پایتخت وحدت به ندای رهبری/توزیع بیش از 2 هزار بسته معیشتی مزین به تصویر شهدا در سیستان و بلوچستان آغاز شد
 
آرشام هنرکار از توزیع بیش از 2 هزار بسته معیشتی مزین به تصویر شهدا در سیستان و بلوچستان خبر داد.
آرشام هنرکار، سخنگوی ستاد مردمی کمک‌های مومنانه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون گفت: گروه های مردمی، جهادی و خیریه سیستان و بلوچستان پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مواسات و همدلی به ندای ولی فقیه لبیک گفتند و برای حمایت از نیازمندان پای کار آمدند.

وی ادامه داد: هر سال طبخ و توزیع غذا در ماه رمضان توسط گروه های مردمی در سیستان و بلوچستان رونق خاصی داشت که امسال با فرمان رهبر معظم انقلاب شور ویژه ای به خود گرفت.

سخنگوی ستاد مردمی کمک‌های مومنانه سیستان و بلوچستان افزود: این گروه ها هر سال به صورت خودجوش اقدام به توزیع بسته های غذایی بین مردم می کردند اما امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن وضعیت اقتصادی تعداد زیادی از مردم به دلیل شرایط کنونی جامعه، همه در کنار هم آمدند و حول یک محور در این اقدام خیرخواهانه شرکت کردند.

هنرکار گفت: در این راستا بنیاد مستضعفان با اختصاص 6 هزار بسته، آستان قدس رضوی و با تامین 25 هزار بسته به گروه های مردمی پیوستند و در مجموع با کمک گروه های خیریه 50 هزار بسته معیشتی برای توزیع بین اقشار کم بضاعت این استان تهیه شد.
 
وی اضافه کرد: در مرحله اول اهدای این بسته ها، امروز توزیع ۲ هزار و ۴۵ سبد معیشتی به نیابت از ۲ هزار و ۴۵ شهید سیستان و بلوچستان و مزین به تصویر شهیدان به همراه تقویم اوقات شرعی بین افرد کم بضاعت استان آغاز شد.

سخنگوی ستاد مردمی کمک‌های مومنانه سیستان و بلوچستان اذعان کرد: در این راستا برای نخستین بار لیستی یکپارچه از افراد نیازمند سیستان و بلوچستان به منظور توزیع یکسان بسته ها بین همه نیازمندان و بهره مندی همه افراد کم بضاعت از این کمک ها تهیه شد.

هنرکار خاطرنشان کرد: سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و کمیته امداد در رصد و پایش نیازمندان و اجرای این کار خیرخواهانه همکاری ویژه ای داشته اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۵۸۳


ارسال