يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۴
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر؛
حفاظت و حراست از ناموس و کيان يک کشور بالاترين ارزش ها است
 
عبدالصمد دامنی با اشاره به اين که امروز مرزداران دریایی ادامه دهنده راه شهدا در حراست از كيان اين مرز و بوم هستند، گفت: حفاظت از ناموس و کيان يک کشور بالاترين ارزش هاست.
به گزارش عصرهامون عبدالصمد دامنی، امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: به خانواده‌ های دریادلان نیروی دریایی ارتش که عزیزان خود را در عصر روز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه در حین انجام تمرین دریایی تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب های جاسک و چابهار، دچار حادثه شدند و تعدادی از آنان به فيض شهادت نائل آمدند؛ تسلیت عرض می کنم.
وی در تکمیل مطلب فوق؛ افزود: وظیفه این دریادلان ارتشی حفاظت از مرز و بوم های کشور بوده است و حضور این عزیزان در آب های داخلی به دلیل جلوگیری از نفوذ دشمن به داخل ایران بوده که از مداخله دشمنان پیشگیری کنند.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر ادامه داد: در هر زمانی ممکن است برای نیروهای محافظت کننده از مرز و بوم کشور حوادث متفاوتی نظیر دریایی، خشکی، هوایی پیش بیاید و در آن حادثه جان خود را از دست بدهند و این افراد شهید در راه امنیت می باشند.
وی در ادامه تصریح کرد: این شهدا دارای اجر و پاداش خاصی در نزد خداوند متعال هستند به دلیل این که جان خود را در راه حفاظت و تامین امنیت در کشورشان از دست دادند.
این خطیب جمعه عنوان کرد: جایگاه دریادلان دریایی ارتش که در آب های جاسک و چابهار دچار حادثه شدند با مجاهدینی که با کفار می جنگند برابری می کنند.
وی در تکمیل مطلب فوق؛ گفت: این افراد در حفاظت کیان از مرز و بوم های مملکت جانشان را از دست دادند و خداوند به آنان مزد و پاداش، اجر معنوی عنایت می کند و در آخرت با انبیا (ع) همنشین شوند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۸۴۰


ارسال