شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ,28 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰
فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان خبر داد؛
كشف بيش از يك تن ترياک در نوار مرزی جکيگور
 
سردار محمد ملاشاهی از ناكامي قاچاقچيان و كشف يك تن و 615 کيلو گرم موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزی جكيگور خبر داد.
سردار محمد ملاشاهي، فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستاي تشديد برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران اين فرماندهی از فعاليت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزي جكيگور مطلع شدند و با برنامه‌ريزی دقيق عملياتی و اطلاعاتي و تشديد اقدامات كنترلی، موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: مرزبانان با حضور در منطقه و کنترل و پايش محل، خودروي قاچاقچيان را مشاهده و بلافاصله فرمان ايست را صادر کردند که رانندگان خودروها بدون توجه به دستور مأموران، سعي در متواري شدن داشتند.

این مقام مسئول تصريح کرد: مرزداران با رعايت قانون بكارگيری سلاح اقدام به تيراندازي هدفمند به سمت قاچاقچيان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ تاكتيك‌ عملياتي مناسب مأموران، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ ديده و در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام ماندند.

ملاشاهی ادامه داد: مرزداران در اين عمليات موفق، ضمن دستگيري 2 قاچاقچي و توقيف دو دستگاه خودرو تويوتا لندكروز، مقدار يك تن و 615 کيلوگرم ترياك، كه به طرز ماهرانه‌اي در داخل خودروها مخفي شده بود را به همراه تعدادي تجهيزات ارتباطي و مخابراتي كشف کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۸۶۹


ارسال