چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ ,28 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۲
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
موزه سه بعدی؛ فرصتی در روزهای کرونایی
 
وحید پورمردان از راه اندازی و فعالیت موزه سه بعدی و برنامه های آموزشی مجازی در اداره کل محیط زیست سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع کرونا خبر داد.
وحید پورمردان، مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون گفت: فاصله گذاری اجتماعی، رعایت نکات بهداشتی، ضدعفونی کردن محیط کاری و اداری، غربالگری های مکرر توسط سامانه های وزارت بهداشت، برنامه روزانه و همیشگی کارکنان محیط زیست استان است.

وی بیان کرد: با رعایت همه اصول و پروتکل های بهداشتی، تیم های کارشناسی و یگان حفاظت محیط زیست در سطح استان در حال انجام وظیفه طبق برنامه های از پیش تعیین شده است.

پورمردان افزود: برنامه های آموزشی با توجه به شرایط خاص کنونی با استفاده از فضای مجازی، کارگاه های ویدئو کنفرانسی، انتشار الکترونیک موضوعات آموزشی و تهیه نوع جدید مطالب آموزشی منحصر بفرد در قالب موزه سه بعدی با حجم بالاتر و درصد پوشش بیشتر در بین مخاطبان هدف گذاری شده، انجام می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ادامه داد: موزه سه بعدی محیط زیست برای نخستین بار در کشور و با توجه به شرایط خاص شیوع بیماری کرونا، در این اداره کل تهیه شده و با ارائه تصاویر از گونه ها و مناطق محیط زیست استان در فضایی شبیه سازی شده و سه بعدی همانند یک موزه واقعی، ضمن فراهم کردن محیطی تفریحی، آشنایی با محیط زیست و حیات وحش استان را به همراه دارد.

وی افزود: برای دسترسی به برنامه موزه سه بعدی در هفت نسخه، کافی است این برنامه ها را با حجم بسیار پایین از سایت اداره به نشانی  sb.doe ir  دریافت کنید.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۳۹۷۲


ارسال