چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
معاون سازمان صمت سیستان و بلوچستان خبر داد؛
جریمه 223 میلیون ریالی برای نانوایی های متخلف زاهدان
 
محمد قاسمی از تشکیل 9 فقره پرونده برای نانوایی های متخلف با ارزش 223 میلیون ریال از ابتدای اردیبشهت ماه امسال در زاهدان خبر داد.
محمد قاسمی، معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: از ابتدای اردیبهشت ماه امسال تاکنون از نانوایی های زاهدان، 147 مورد بازرسی انجام پذیرفت که در همین ارتباط 9 پرونده تخلف به ارزش 223 میلیون تشکیل شد.

وی ادامه داد: عمده تخلفات این واحدهای نانوایی مربوط به گرانفروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه و عدم رعایت موازین بهداشتی بوده است.

این مقام مسئول با بیان این که تمامی پرونده های تخلف متشکله جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به مراجع قانونی  ارسال شده است، اضافه کرد: هم استانی ها می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی،کم فروشی و تقلب، احتکار، انبارهای بی نام نشان و ... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری این سازمان اعلام کنند.

قاسمی خاطرنشان کرد: همچنین هم استانی ها می توانند با حضور در  سازمان و ادارات صنعت، معدن و تجارت در کل استان به حوزه ستادخبری به صورت حضوری و کتبی گزارش های خود را ارائه کنند تا بازرسان این سازمان اقدام به بررسی و اعلام نتیجه کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۰۳۶


ارسال