شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
فرماندار شهرستان دلگان عنوان کرد:
نابودی اسرائیل خواسته ای جهانی است/تفکر بسیجی و ولایتمداری بهترین سلاح برای مقابله با صهیونیستها
 
مجتبی شجاعی گفت: اسرائیل غده ای سرطانی می باشد که علاوه بر خاورمیانه برای دیگر کشورهای جهان نیز خطر آفرین بوده و نابودی آن خواسته ای همگانی است.
به گزارش عصرهامون، مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: تدبیر اعلام روز جهانی قدس از سوی امام راحل (ره)، بحران اشغال فلسطین را در رأس مسائل جهان اسلام معرفی کرد.

وی ادامه داد: امام راحل از همه ی مسلمانان و مستضعفان جهان خواست تا با کمک یکدیگر به یاری خواهران و برادران خود در فلسطین بشتابند تا رژیم غاصب نتواند به اشغال سرزمین های فلسطینی ادامه دهد و ملت فلسطین را تضعیف نموده و از پای درآورد.

فرماندار دلگان گفت: مساله فلسطین هم بعد اسلامی دارد و هم بعد حقوق بشری و قطعا در جهان اسلام امکان ایجاد یک بسیج عمومی برای آزاد سازی فلسطین و شهر بیت المقدس و حرم شریف قدس و مسجد الاقصی به عنوان قبله نخست اسلام وجود دارد.

شجاعی اضافه کرد: بی‌گمان، انسجام اسلامی، به ویژه در شرایط کنونی، ضرورتی انکارناپذیر در جهان اسلام است در این میان، مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف، از جمله نقاط اشتراکی است که می‌تواند محور وحدت و انسجام اسلامی باشد.

وی بیان کرد: راهپیمایی روز قدس به عنوان نماد دفاع از حریت و عدالت‌ همواره مورد حمایت آزادگان عالم قرار داشته و با گذشت زمان، نه تنها فراموش نگردیده بلکه سال به سال بر عظمت و گستردگی آن افزوده شده است.

فرماندار شهرستان دلگان ادامه داد: مسلمانان همراه با آزادیخواهان جهان در این روز به صورت متحد و یکپارچه حقانیت ملت فلسطین و مقاومت را فریاد میزنند.

وی خاطرنشان کرد: شکی نیست که مقاومت تنها راه موثر در مقابل زیاده‌خواهی صهیونیست‌هاست و ملت فلسطین که بیش از همه از روند به اصطلاح مذاکرات و قراردادهای تحمیلی خسارت دیده، با ناامید شدن از اقدامات سازشکارانه، اینک احقاق حقوق غصب شده خود را در گرو مقاومت می‌داند و همه مسلمانان و آزادیخواهان وظیفه دارند به هر شکل ممکن از آنان حمایت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۰۷۹
مرجع : عصرهامون


ارسال