يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۳
در گفت و گو با علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
اسرائیل غده سرطانی خاورمیانه/حمایت صریح غربی ها از جنایات اشغالگران قدس غیرقابل انکار است
 
علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه اسرائیل غده ای سرطانی در دل خاورمیانه است، حمایت های صریح غربی ها از جنایات رژیم اشغالگر قدس را غیرقابل انکار دانستند.
حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، گفت: امروز در همه فتنه هایی که در جهان رخ می‌دهد رد پای اسرائیل دیده می شود.

وی افزود: همه کشورها اعم از مسلمان و غیر مسلمان خواهان متوقف کردن جنایات اسرائیل در کشور اشغالی فلسطین هستند، حتی اروپایی های به ظاهر متمدن نیز از نابودی اسرائیل خوشحال خواهند شد چرا که نفرت از این کشور ریشه تاریخی دارد.

امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: غرب سال هاست در تلاش است تا کشور فلسطین را محدود کند که در این اواخر هم با اعلام کردن قدس به عنوان پایتخت صهیونیست ‌ها تخم فتنه دیگری در جهان کاشت.

حجت الاسلام گزمه اظهار داشت : اسرائیل ویروسی خطرناک و کشنده تر از ویروس کرونا است که سال هاست در کشورهای مختلف جهان دست به جنایت می زند ، ایجاد گروه های تکفیری، جنایات در کشور های اسلامی و کودک کشی از جمله فعالیت های صهیونیست در منطقه است.

امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: با یاری خدا ، و وجود رزمندگان اسلام نابودی اسرائیل تضمین شده است ، لشکریان مخلص خدا بزرگترین هدف مسلمانان که محو کردن رژیم جنایتکار صهیونیست از روی نقشه است را در سال های آینده رقم خواهند زد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: روز قدس به عنوان نماد حمایت از فلسطین اشغالی نام گذاری شده است و امروز در همه کشور های مسلمان جهان گرامی داشته می شود ، در روز قدس اسرائیل نظاره گر نفرت جهانیان از خود است.

وی گفت: دوران ظلم در جهان به پایان رسیده است ، و ایران هر کجا صدای مظلوم را بشنود به یاری آنها می شتابد.

اسرائیل در جهان مشروعیت ندارد

مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مسئله آزادی قدس از همان ابتدا یکی از دغدغه های مهم حضرت امام (ره) بوده است.

وی افزود: بی تفاوتی غرب در برابر جنایات اسرائیل باعث شده است تا اقدامات صهیونیست ها بر علیه مسلمانان جهان و فلسطینی ها افزایش یابد.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک ادامه داد: اگر در جهان یک نظام دیگری همانند جمهوری اسلامی ایران وجود می داشت ، امروز نام اسرائیل برای همیشه از تاریخ محو می شد.

مولوی درواخ بیان کرد : اسرائیل امروز به دشمن درجه یک مسلمانان تبدیل شده است به گونه ای که برای به دست آوردن اهداف شوم خود دست به هر جنایتی حتی کودک کشی نیز می زند.

وی گفت: اسرائیل مشروعیت ندارد و نباید آن را به عنوان یک کشور شناخت چرا که در زمین های غصبی سکنا دارند و با جنگ و کشتار در فلسطین ، این کشور مظلوم را اشغال کرده اند.

مولوی درواخ بیان داشت: امروز همه مسلمانان در برابر آزادی قبله اول اسلام وظیفه دارند تا اسرائیل را به هر طریقی از بین ببرند.

وی بیان کرد: صهیونیست ها بزرگترین جنایتکاران تاریخ هستند که اقدامات وحشیانه آنها در ایجاد گروهک های تروریستی بیان گر خون خواری این رژیم منحوس است.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۰۸۲


ارسال