سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
درحالی «شهیندخت مولاوردی» اقدام به انتشار تصویری در باره همجنس بازی کرد و آنرا در قالب خانواده در کانال تلگرامی خود قرار داد که وی سال ها معاون امور زنان و خانواده ریاست بوده است.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ شهیندخت مولاوردی که در دولت دهم به عنوان معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری فعالیت می کرد این روزها در روز جهانی خانواده بازهم حاشیه ساز شد. 
وی تصویری را به مناسبت این روز در کانال تلگرامی خود منتشر کرد که متاسفانه تبلیغ همجنسبازی بود. موضوعی که به شدت توسط فعالان فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مورد انتقاد واقع شد. مولاوردی اما بعد از مدتی در همین کانال توضیح داد که این مطلب مهم از سر اشتباه بوده است.
 
وی دراین توضیحات نوشت: «اواخر شب و در عالم خواب و بیداری!، به مناسبت ۱۵مه روز جهانی خانواده پستی به نقل از کانالی دیگر بدون دقت و تامل در تصویر بکار رفته و با توجه به کپشن آن که بر شعار امسال این روز و بر اهمیت سرمایه گذاری در سیاستهای اجتماعی برای حمایت از خانواده های آسیب پذیر در بحران ها تاکید دارد در کانالم کار شده بود.»
 
 
 
وی افزود:«سحرگاهان یکی از دوستان با پیامی فورواردی از کانالی موسوم به«رزنانس!» متوجهم کرد که از این پست به «تبلیغ همجنس گرایی در کانال شهیندخت مولاوردی»تعبیر شده است که برای رفع این سوتفاهم و برای اینکه برخی بیش از این عِرض خود نبرند و زحمت ما ندارند، بلافاصله اقدام به حذف این پست از کانال شد.»
 
جالب اینجاست که این فعال زن اصلاح طلب با وجود اینکه تصویری که در کانالش منتشر شده بسیار گویای تبلیغ همجنس بازی آنهم در قالب خانواده است، بیان می کند که تعبیرها درست نبوده است و به خاطر همین سوء تعبیر این مطلب را حذف کرده است. وی برای فرار از این موضوع سعی کرده با حمله به منتقدان صورت مسئله را به نوعی پاک کند. 
 
 
اما این تنها حاشیه های مولاوردی نبوده است. وی نه تنها در زمان فعالیت خود در معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری خبرساز و جنجال ساز بوده است، بلکه حالا بعد از آن هم هر بار مطالبی بیان می کندکه مورد انتقاد قرار می گیرد.
 
توصیه عجیب به زائران 
 
در همین رابطه، در آبان سال 96، در آستانه مراسم باشکوه راهپیمایی اربعین که الحق به مانیفست قدرت و اتحاد محور مقاومت تبدیل شده، به ناگاه دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی، شهیندخت مولاوردی، تصویری در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که ظاهرا یک مسیر پیاده روی زائران را نشان می داد که در امتداد آن بطری‌های آب معدنی ریخته بود. ایشان زائران اباعبدالله را به رعایت «نظافت» توصیه کرد! 
 
 
ماجرای حضور یک جاسوس در ایران و دعوتنامه مولاوردی
 
حضور یک جاسوس در کشورمان به دعوت مولاوردی یکی دیگر از موارد جنجالی وی بود. «نزار زاکا» جاسوس آمریکایی لبنانی بود که در 27 شهریور 94 در راه بازگشت به فرودگاه برای خروج از کشور توسط دستگاه اطلاعاتی کشور بازداشت شد.
 
نکته مهم این جا بود که این جاسوس به دعوت معاون وقت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، یعنی همین سرکار خانم مولاوردی به کشور دعوت شده بود. زاکا یک کارشناس خبره فناوری اطلاعات و یک استاد «شبکه‌سازی» نفوذ در کشورهای هدف بود که برای آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) کار می کرد. پوشش ظاهری و رسمی این تاجرِ دوتابعیتی آمریکایی-لبنانی، نایب رییس «اتحادیه جهانی فناوری اطلاعات» (ویتسا) و دبیرکل «سازمان عربی فناوری اطلاعات و ارتباطات» (اجمع) بود.
 
وی در این باره در برنامه دستخط در پاسخ به این سئوال که چرا وی را دعوت کردید، گفت: «من دعوت نکردم. همایش نقش‌آفرینی زنان در توسعه بود. همایش بین‌المللی بود. ایشان دائم ایران می‌امد. در بحث IT و ITC مهمان وزارتخانه‌های ما بوده و ما یک همایش مشترک با وزات صنعت داشتیم. نمایشگاه و همایش بین‌المللی. فراخوان مقاله داده بودند. دبیرخانه وزارت صنعت، معدن بود و ما شورای سیاست‌گذرای داشتیم. چون مشارکتی بود رئیس شورای سیاست‌گذاری من بودم و دعوت‌نامه مهمانان خارجی با امضای من بود.»
 
این موارد تنها تعدادی از حواشی مولاوردی بوده است که در حوزه زنان و خانواده هم داری مسئولیت بوده و هم اینکه عملکرد بحث برانگیزی چه در زمان مسئولیت چه بعد از آن داشته است. 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۰۸۷


ارسال