شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۳
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر؛
رزمایش کمک مومنانه‌ الگویی مناسب برای جهانیان است/خدمات سپاه و بسیج پایان ندارد
 
احمدرضا هاشمزهی گفت: اقدامات سپاه و بسیج در کمک به مردم ایران هیچ گاه پایان نداشته و هر روز نیز گسترده تر می شود.
به گزارش عصرهامون احمد رضا هاشمزهی؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: یکی از وظایف مسلمانان که در شرع و اسلام که به آن تاکید فراوان شده است کمک به همنوع می باشد.

وی با بیان این که در حاشیه و برخی مناطق شهرستان ایرانشهر بعضی از افراد هستند که نیاز به کمک و مساعدت دارند؛ افزود: در همین راستا رزمایش کمک مومنانه، مطابق برنامه ریزی انجام شده از سوی فرمانداری و سایر ارگان های ذیربط همچون سپاه، کمیته امداد، هلال احمر و موسسه های خیر مردم نهاد، بهزیستی و سایر ادارات در هر روز از ماه مبارک رمضان طبق سهمیه بندی مشخص شده در هر مرحله در حال ارائه خدمت به همنوعان مستمند این منطقه می باشند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: هر یک از ارگان های خدماتی و انقلابی که در رزمایش کمک مومنانه همکاری دارند یکی از وظایف مهم آن ها در وهله اول در اجرای این طرح حفظ آبرو و کرامات مردم عزیزی می باشد که در این منطقه به آنان کمک و همیاری صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: از مردم شهرستان ایرانشهر نهایت قدردانی را دارم که در این ماه پرخیر و پربرکت دست در دست هم دادند و با حفظ احترام و حرمت همنوعان خود در حال کمک رسانی به اقشار آسیب پذیر در راستا بیماری کرونا و کم درآمد در این منطقه هستند.

هاشمزهی اضافه کرد: ماه مبارک رمضان بهترین زمان یادآوری از مستمندان، گرسنگان، فقرا می باشد و چه بسا مردم این ماه پربرکت را الگو و ملکه ذهن خود قرار دهند که در هر ماهی از سال می توانند دست نیازمندان را بگیرند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۱۰۴


ارسال