يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۷
در راستای تعامل شهر و بندر؛
اسکله گردشگری در بندر چابهار احداث می شود/ بهرمندی بیشتر مردم از ظرفیت سواحل بزرگترین بندر اقیانوسی
 
عباس آذرپیکان گفت: اسکله گردشگری با هدف بهره مندی بیشتر جامعه از سواحل و پتانسیل های گردشگری و تعامل بیشتر شهر و بندر در چابهار احداث می شود.
 عباس آذرپیکان، معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون با اشاره به وجود جاذبه های منحصر در سواحل چابهار، گفت: با توجه به موقعیت و ظرفیت های گردشگری دریایی و ساحلی بزرگترین بندر اقیانوسی کشور، این سواحل ظرفیت تبدیل شدن به قطب گردشگری کشور را دارد.

وی ادامه داد: بنابراین در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی و تعامل شهر و بندر، همچنین به منظور نفع و بهره مندی اجتماعی از ظرفیت های گردشگری، ساخت این نوع اسکله در سواحل چابهار در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته این مقام مسئول، مراحل ساخت اسکله گردشگری پس از انجام مطالعات جانمایی توسط سازمان بنادر و دریانوردی و اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان آغاز خواهد شد.

آذرپیکان گفت: در این راستا در نشستی با حضور مهدی کامیاب، مجری طرح و مدیر توسعه زیرساخت های مسافری و گردشگری دریایی سازمان بنادر و دریانوردی و یونس حقانی، شهردار بندر چابهار  پتانسیل های گردشگری بندر چابهار بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: بررسی طرح های ایجاد زیرساخت ها در سواحل شهر چابهار با حضور مدیر توسعه زیرساخت های گردشگری سازمان بنادر و دریانوردی از دیگر اقدام هایی است که در این راستا انجام شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۱۱۷


ارسال