يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
در گفت و گو با علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
رژیم صهیونیستی لکه ننگی بر دامان دنیاست/برخی حکام عربی دینشان را به دنیا فروخته اند
 
علمای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب که اسرائیل لکه ننگی بر دامان دنیاست، بر لزوم مبارزه بی امان با این رژیم جعلی تاکید کردند.
مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به فرارسیدن روز قدس که مصادف با آخرین جمعه ماه رمضان است، بیان کرد: نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام خمینی (ره) اقدامی حکیمانه بود.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: رژیم صهیونیستی از ۷۵ سال قبل تاکنون به دنبال نسل کشی و از بین بردن مسلمانان فلسطینی است.

وی ادامه داد: این رژیم منحوس و جعلی با حمایت آمریکا و برخی از کشورهای غربی در این سال ها بیشترین ظلم و جنایت ها را علیه مردم مظلوم فلسطین و مسلمانان روا داشته است.

مولوی مقدسیان تصریح کرد: برخی از حکام کشورهای عربی و مسلمان در مقابل این جنایت های رژیم جعلی صهیونیستی ساکت بوده و حتی برخی از آنها اقدامتشان علیه مردم بی دفاع فلسطین بوده است.

وی افزود: با وجودي كه رژيم جنايتكار صهيونيستي چون حيوانات وحشي مردم بي گناه و مظلوم غزه را قتل عام مي كند متاسفانه حاكمان برخي كشورهاي اسلامي در مقابل اين جنايات سكوت اختيار كرده اند كه اين خود نشان دهنده دست نشاندگي و وابستگي آنان به استكبار جهاني است. 

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان ادامه داد: تمام جهانیان و مسلمانان با همکاری و همیاری هم باید برای نابودی رژیم جعلی صهیونیستی به توافق برسند.

وی خاطرنشان کرد: این رژیم لکه ننگی است که حکومت روباه پیر یعنی انگلیس بر دامان جهانیان گذاشته است که باید از صفحه روزگار حذف شود.

رژیم صهیونیستی دشمن بشریت است

حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس، بیان کرد: اقدامات رژیم صهیونسیتی و غصب زمین های فلسطینیان از ۷۵ سال قبل تاکنون اقدامی ضد حقوق بشر است.

امام جمعه موقت دلگان افزود: حضور صهیونیستها در سرزمین فلسطین و هر کجای دیگر از دنیا غیرقانونی و این رژیم جعلی است.

وی ادامه داد: این رژیم جعلی که قاتل هزاران نفر از مردم مظلوم فلسطین است تنها با وحدت و همبستگی مسلمانان دنیا نابود خواهد شد.

حجت الاسلام شیبک عنوان کرد: رژیم صهیونیستی همه روزه با حمله و بمباران مناطق مختلف اشغالی،فلسطینیان بیشماری را به شهادت رسانده است که باید جلوی این اقدامات وحشیانه و ضد بشری گرفته شود.

امام جمعه موقت شهرستان دلگان ادامه داد:این رژیم جعلی نه تنها دشمن مردم فلسطین و مسلمانان است، بلکه دشمن تمام بشریت است.

حجت الاسلام والمسلمین شیبک خاطرنشان کرد:برای نابودی و از بین بردن رژیم جعلی صهیونیستی نه تنها تمام مسلمانان بلکه تمام بشریت باید به اجماع و توافق برسند.

 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۱۸۱


ارسال