شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛
کشف بیش از یک تن مواد افیونی در "هیرمند"/6 عضو باند حرفه ای قاچاق دستگیر شدند
 
سردار محمد قنبری از دستگیری 6 عضو یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی و کشف یک تن و 117 کیلو مواد مخدر در هیرمند خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اذعان کرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هیرمند با انجام یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هايی از قاچاق محموله سنگين موادمخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست يافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر هیرمند با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، پس از یک هفته کار فشرده اطلاعاتی سرانجام شب گذشته محل انتقال و دپوی این محموله سنگین مواد افیونی را در یکی از روستاهای مرزی هیرمند شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی های قضائی در یک عملیات حساب شده محل را محاصره و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه، ضمن دستگیری 6  تن از عضو این باند، در بازرسی از محل یک تن و 117 کیلو و 93 گرم مواد مخدر شامل یک تن و 59 کیلو و 993 گرم تریاک، 17 کیلو و 600گرم هروئین و 39 کیلو و 500گرم شیشه کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به توقیف 2 دستگاه خودرو پژو 405، یک دستگاه خودرو زانیتا و یک دستگاه پراید از اعضای این باند خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۲۰۰


ارسال