يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۰
در گفت و گو با فرمانداران سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
قدس شریف به زودی به دست جوانان آزاد می شود/ویروس منحوس کویید1948 درمان شدنی است
 
فرمانداران سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه اسرائیل به نابودی نزدیک می شود، صهیونیست ها را همچون ویروس کرونا منحوس و نابود شدنی دانستند.
رحمدل بامری؛ معاون استاندار و رفرماندار ویژه شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به اینکه در آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان توسط بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران به عنوان راهپیمایی روز قدس به یادگار گذاشتند بیان کرد: مسلمانانی که تحت ظلم و ستم استنبداد صهیونیست های ظالم قرار گرفتند و هر ساله در طول انقلاب شکوهمند اسلامی چه در سطح کشور عزیزمان جمهوری اسلامی به عنوان یک فرهنگ، مطالبه و حمایت عمومی از مردم مظلوم و محروم فلسطین انجام می شود.

وی افزود: مظلومیت مردم مظلوم غزه که به عنوان زندانی توسط رژیم استکبار جهانی و رژیم های مرتجع عربی و تعبیر به گاوهای شیرده همچنان ادامه دارد و هرچندم در برحه هایی هم باعث پیروزی و اقتدار این جبهه باصلابت شده است و آنچنان که مقام معظم رهبری فرمودند در بیست و پنج سال آینده اسراییل وجود نخواهد داشت و قطعا همینم محقق خواهد شد.

فرماندار چابهار با اشاره به صحبت حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند اگر همه مسلمین یک سطل آب به سمت اسراییل بریزند اسراییل را آب خواهد برد ادامه داد: در چند سال آینده قطعا شاهد فروپاشی اسراییل و حذف از کره خاکی به دست جبهه مقاومت خود مردم فلسطبن و ازادی خواهان و با عنایت خداوند متعال را ان شاالله خواهیم بود.

وی گفت: اگرچه امسال با توجه به ویروس منحوس کرونا همه مناسبت های ملی و مذهبی برای سلامت جان انسانها در نظر گرفته شده و مانند سال های قبل برگزار نمی شود ولی دلیل برای کم اهمیتی آن نیست و در روز قدس که مقام معظن رهبری سخنرانی دارند قطعا همه ما بهره مافی را خواهیم برد.

بامری تصریح کرد: قطعا یاید با قلب و دلمون دعا کنیم و هم این آرمان را در دل خودمان زنده نگهداریم و همه نفرین مان را به صهیونیست های غاصب و امریکای جهان خوار و به عنوان انسان مسلمان در پیشگاه خداوند متعال هم برای سلامتی جبهه مقاومت و هم شهدای مقاومت  از جمله سردار دلها شهید قاسم سلیمانی و دیگر شهدا که در این مسیر قدم نهادند با سیدالشعدا مشهور شوند.

وی با اشاره به اینکه در دنیای کنونی سه نوع حاکمیت میبینیم اذعان کرد: حاکمیت ظلم نماد آن هم آمریکا، اسراییل و غرب است دومی حاکمیت سرسپردگی مانند بعضی از دولت های اسلامی که حاکمان آنان دل در گرو غرب دارند نه مردم این کشورها؛ چراکه مسلمانان همیشه حامی مردم مظلوم فلسطین بودند و خواهند بود، و دیگری حاکمیتی که در مقابل ظالم سرکرنش بوجود آورده و از طرف حمایت از مردم مظلوم را وظیفه خود میبیند وآن هم جمهوری اسلامی ایران است که نه زیر بار ظلم رفته و نه به کسی ظلم می کند و هم حامی مظلوم و هم در مقابل ظلم ایستادگی می کند.

به زودی انتقام مردم مظلوم فلسطین گرفته می شود

وی گفت: حکومت های اسلامی که از بطن مردم نیستند و با رای مردم مثل جمهوری اسلامی تشکیل نشده باشند درد و رنج مردم را هم درک نمی کنند و این دولت ها برای منافع خودشان نه تنها به مردم مظلوم فلسطین کمک نمی کنند بلکه حمایتی هم انجام نمی شود و با توجه به تصمیماتی که اخیرا آمریکا جهانخوار در انتقال سفارت خود به فلسطین و بعنوان مرکز صهیونیست انجام داده است؛ این کشورها موضع نگرفتند بلکه مقابله و محدودیت ایجاد کردند و هم پیمان و یکصدا شدند برای معامله قرنی که آنها دنبال می کنند.

فرماندار چابهار ادامه داد: فلذا ملت های مسلمان همیشه حامی مظلوم بودند اما حکومت ها چون برآمده از مردم نیستند و سرسپرده استکبار هستند نهایتا اهداف غربی ها را دنبال می کنند و وضعیتی که مشاهده می کنیم و اگر حکومت های اسلامی حمایت می کردند قطعا تا به امروز نه اسرائیلی وجود داشت نه ظلمی که به این مردم فلسطین وارد می شد و تنها مرجعی که از این مردم مظلوم دفاع و حمایت می کند جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه خط و مشی جمهوری اسلامی ایران مشخص است یادآور شد: جمهوری اسلامی از بدو استقرار هدف آن حمایت از همه مسلمین جهان اعم از شیعه و سنی بود و نه تنها مسلمین بلکه مظلومین عالم و هرکجا ملتی تحت ظلم قرار گرفته باشد و فرقی نمی کند چه در آفریقا چه در آسیا برای دفاع از مظلوم به پا خواسته و حالا چه برسد به مسلمان که هیچ کوتاهی نمی کند.

بامری ادامه داد: برای کشور ما فرقی نمی کند چه غزه باشد چه بیروت، سوریه، یمن و یا عراق باشد هرکجا مسلمانی و بالاتر از همه انسانی، مظلومی مورد ظلم واقع شود و جمهوری اسلامی از آن دفاع می کند و جز یکی از مهم ترین اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همواره پای آن ایستاده و پاسداری کرده است.

وی با بیان اینکه غربی ها قطعا حیات آنان در منطقه و خاورمیانه به وجود اسرائیلی ها بسته است خاطرنشان کرد: آرمانی که اسرائیل و غرب از ابتدا داشتند از نیل تا فرات از بدر تا بحر و اینکه ژاندار منطقه باشند تا اهداف غربی ها را از سلطه و ستم تا اختلاف، غارت سرمایه و تفرقه افکنی بین مسلمانان را با کمک اسرائیلی که عامل آنان و به دلیل حضور مستمر و سلطه در منطقه باشند.

اسرائیل به مرگ خود نزدیک می شود

سرحدی فرماندار شهرستان هیرمند در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: روز جهانی قدس یک نماد جهانی است که بیان گذار جمهوری اسلامی ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای دفاع از حق و حقوق مردم مظلوم فلسطین آن را نام گذاری کردند.

وی افزود: برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در بسیاری از کشورها بیانگر نفرت و انزجار مردم جهان از اسرائیل غاصب است.

سرحدی ادامه داد: روز جهانی قدس نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی است و  در طول انقلاب اسلامی این روز مهم برشمرده شده است و به سایر کشورهای جهان نیز انتقال یافته است.

وی بیان داشت: جنایات وحشیانه اسرائیل در کشورهای مسلمان باعث شده است تا چهره شیطانی این رژیم اشغالگر در جهان نمایان شود.

وی خاطر نشان کرد: مقاومت مردم فلسطین در برابر جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل از تفکر انقلاب نشات گرفته است که در نهایت منجر به نابود ظلم در جهان خواهد شد.

به برکت وجود انقلاب ندای آزادی خواهی در جهان طنین انداز می شود

علی رضا شهرکی فرماندار سراوان در گفت و گو با خبرنگار ما، بیان کرد: اصل انقلاب بر اساس  حمایت از مظلومین و نه تنها مظلومین ایران بلکه مظلومین در تمام دنیا شکل گرفته است از این رو بر خود وظیفه می دانیم که از مردم مظلوم فلسطین دفاع و حمایت کنیم.

 وی افزود: سکوت مقابل جنایت  یعنی تأیید هر گونه جنایت در هر گوشه دنیا است و هیچ مسلمان و فرد آزادی خواه نمی تواند بپذیرد مگر اینکه باور اسلامی و اعتقاد آزادی نگری خود را زیر سوال برد.

فرماندار سراوان گفت: قطعا حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین هم جایگاه اسلام متسحکم می کند و هم باور و اعتقاد قلبی ما برای آزادی و آزادی نگری  محکم تر می شود.

شهرکی خاطر نشان کرد: رژیم خود ساخته اسرائیل و صهونیست قطعا با هدف استقلال در یک نقطه  از سرزمین قدس شریف شکل نگرفته  بلکه هدف آنها کل دنیای اسلام است.

 وی اذعان کرد: اگر حمایت ها و مقاومت های ما از مردم فلسطین نباشد بی شک این رژین غاصب  کشورهای هم جوار تحت اشغال خود در خواهد آورد به همین جهت حمایت از مظلوم جزء رسالت ما بوده و خواهد بود.

فرماندار سراوان تصریح کرد: به جرعت می توان گفت تا زمانی که اسم و آوازه ایرانیان در دنیا است، دفاع از مردم مظلوم فلسطین خاموش نخواهد شد و ندای آزادی را در تمام دنیا طنین انداز خواهیم کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۲۳۵


ارسال