پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید محور کار باشد
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید به عنوان محور کار این نهاد و در اولویت اجرا قرار داشته باشد.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیر و معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، با اشاره به روند تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان اظهار داشت: وضعیت موجود شامل امکانات و توان فعلی آموزش و پرورش در استان باید در قالب یک گزارش تهیه و تدوین شود تا براساس آن برنامه‌های آینده جهت رسیدن به وضعیت مطلوب طراحی گردد.

وی با تاکید بر اهمیت مطالعات و پژوهش و هم‌چنین اولویت‌بندی برنامه‌ها در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش استان، ادامه داد: علاوه بر تهیه گزارش از وضعیت استان، باید گزارش‌های سایر استان‌ها نیز دریافت شود تا بتوان مقایسه درستی انجام داد.

امام جمعه زاهدان با اشاره به تفاهم‌نامه میان حوزه علمیه و اداره کل آموزش و پرورش استان، بیان کرد: یک کمیته 6نفره متشکل از هر دو نهاد باید تشکیل و جوانب همکاری دو طرف را مورد بررسی قرار دهند و پس از گذشت زمان مشخص میزان پیشرفت یا پسرفت مفاد تفاهم‌نامه را بررسی کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش، گفت: کار آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری برای نسل آینده جامعه است و همه باید در حد توان به حوزه آموزش و پرورش کمک کرده و برای آینده بهتر کشور یاری‌رسان این نهاد باشیم.

معاونان پرورشی سربازان انقلاب در حوزه آموزش و پرورش هستند

رضا بامری، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه با تشریح حوزه پرورشی و فرهنگی این نهاد، گفت: معاونان پرورشی سربازان انقلاب در حوزه آموزش و پرورش و سنگردارانی هستند که می‌توانند در همه زمینه‌ها دفاع جانانه‌ای از نظام و انقلاب داشته باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۳۰۹


ارسال