جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۸
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار و کنارک:
شهید سلیمانی شهید راه قدس است/ روز قدس یک روز ملی، جهانی برای تعیین سرنوشت ملت‌های مسلمان است
 
ملیحه رضایی گفت: روز قدس نمایش وحدت جهان اسلام است و شهید بارز ما شهید سلیمانی در راه قدس به شهادت رسید.
به گزارش عصرهامون، ملیحه رضایی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران در رابطه با عدم برگزاری راهپیمایی قدس بیان کرد: امسال با توجه به تدابیر مقام معظم رهبری با شیوع کرونا محدودیت‌هایی به وجود آورده راهپیمایی روز قدس نداریم اما روز جهانی قدس در دل مردم است و مردم به هر شکل که بتوانند با استفاده از فضای مجازی و رسانه این روز را گرامی و جنایت رژیم کودک‌کش صهیونیستی را بیش از پیش افشا می‌کنند و مظلومیت ملت فلسطین را فریاد خواهند زد.
 
وی ادامه داد: آرمان فلسطین و حمایت از مردم فلسطین تعطیل بردار نیست روز قدس روز امت اسلامی است و این روز بزرگداشت آرمان فلسطین و هیچ‌گاه فراموش نخواهد شد و تعطیل هم نمی‌شود.
 
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار افزود: با توجه به اینکه شهدای ما آرمانشان آرمان آزادی خواهی و مردانگی بود و شهدای دوران دفاع مقدس ما که شاگردان مکتب آزادگی بودند، در بیشتر وصیت نامه های خود در این مورد تاکید داشتند و از پرداختن به مسئله فلسطین غافل نبودند.
 
وی در خصوص پیام شهدا برای حمایت از فلسطین گفت: شهدا با تاکید بر حفظ روحیه ایستادگی و مقاومت در برابر ظالمان خواستار اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در همه زمینه ها به ویژه آزادی فلسطین و بیت المقدس بودند.
 
رضایی خاطرنشان کرد: روز قدس یک روز ملی، جهانی و تاریخی و هم یک روز برای تعیین سرنوشت ملت‌های مسلمان است این روز روز بزرگیست که باید با قدرت آن را زنده نگه داشت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۳۴۴


ارسال