چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۰
مدیر دفتر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج):
روز قدس مسئله اول دنیای اسلام است/ جمهوری اسلامی ایران در تمامی سالها حامی ملت و مقاومت فلسطین بوده است
 
غلامرضا آرامش گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین یک وظیفه شرعی بوده و هیچ چیز حتی با وجود ویروس منحوس کرونا نمیتواند مانع از آن شود و روز قدس مسئله اول دنیای اسلام است.
به گزارش عصرهامون، غلامرضا آرامش؛ مدیر دفتر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در حال حاضر با وضعیت کرونا باید با ورود و فعالیت در فضای مجازی حمایت همه جانبه خود را از ملت فلسطین اعلام داشت و در خصوص جنایت ضد بشرانه و کودک کش و تروریستی دولتی اشغالگر فلسطین افشاگری کنیم.
 
وی افزود: این امر محدویت زمانی مثل راهپیمایی را نداشته بلکه در طول هفته با بهره گیری از فضای مجازی و رسانه حمایت چشمگیری از ملت فلسطین و روز جهانی قدس را داشته باشیم.
 
مدیر دفتر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) ادامه داد: سران کشورهای مسلمان به این خود باوری که میشه مقابل رژیم پوشالی اشغالگر قدس ایستاد و همچنین به این باور نرسیدند که رژیم صهیونیستی غده سرطانی در منطقه است و عدم وحدت و اتحاد بین آنان و عدم داشتن رهبرانی آگاه و آزاده همچون جمهوری اسلامی ایران را هیچ گاه درک نکردند.
 
وی گفت: بهترین راه مقابله با اسرائیل حمایت همه جانبه کشورهای اسلامی و در همه ابعاد از ملت فلسطین و گروههای مقاومت و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین است.
 
آرامش تصریح کرد: دلیل حمایت غربی ها از رژیم اشغالگر قدس این است که رژیم صهیونیستی یک پایگاه بالقوه نظامی جهت فشار به کشورها در منطقه و مدافع منافع غربی ها در منطقه است.

وی ادامه داد: علت عدم حمایت حکام کشورهای مسلمان سرسپردگی و مزدوری آنان به استکبار جهانی و ترس از بوجود آمدن دولت های انقلابی و مردمی در منطقه و فرو پاشی دیکتاتوری آنان از مسند قدرت است.
 
مدیر دفتر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) خاطرنشان کرد: تنها کشور مسلمانی که بصورت همه جانبه و در تمامی ابعاد از فلسطین حمایت میکند جمهوری اسلامی ایران میباشد چرا که ما براین باوریم که در هر کجا حق مظلومی پایمال بشود ما از آن ملت ها در مقابل سمتگران حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۳۵۰


ارسال