نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » ایرانشهر

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر؛

روز قدس، روز مبارزه با غده سرطانی بشریت اسرائیل غاصب است

۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۱

محمد هراتی با بیان این که روز قدس، روز مبارزه با غده سرطانی بشریت اسرائیل غاصب است، گفت: صهیونیست‌های اشغالگر بدانند مسلمانان جهان تحت هر شرایطی از حقوق به حق، ملت مظلوم فلسطین حمایت می‌کنند.

به گزارش عصرهامون محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: روز قدس مهم ترین مسئله جهان اسلام و قبله اول مسلمین است؛ در واقع این روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر و مقابله مستضعفین با مستکبرین می باشد.

وی افزود: روز قدس، روز مبارزه با غده سرطانی بشریت اسرائیل غاصب است. صهیونیست‌های اشغالگر بدانند مسلمانان جهان تحت هر شرایطی از حقوق به حق، ملت مظلوم فلسطین حمایت می‌کنند.

  فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: روز قدس پیام جهانی دارد و به فرموده ولی امر مسلمین نماد صف بندی حق در مقابل باطل است.

وی تصریح کرد: روز قدس و اهمیت آن آرمانی شریف است که پایگاه محکمی را در دل مردم آزاده جهان ایجاد می کند.

  هراتی گفت: معامله قرن همانند دیگر توطئه‌های آمریکا در منطقه با شکست مواجه خواهد شد. این طرح کاملا شکست خورده می باشد و عدم موفقیت آن چنان آشکار است که صهیونیست‌ها خود به این موضوع اذعان دارند.  

وی در ادامه مطلب فوق، خاطرنشان کرد: این طرح نامشروع هیچ گونه جنبه کاربردی و عملی ندارد و روند فروپاشی اسرائیل را تسریع می بخشد. در کل معامله قرن فکر و ایده احمقانه ترامپ قمار باز است و کاملا پوچ و بیهوده می باشد.

انتهای پیام/