سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰
کارشناس مسائل سیاسی:
نابودی رژیم صهیونیستی آرزوی تمام آزادی خواهان است/ فلسطین متعلق به ساکنان اصلی آن است
 
رضا خادمی گفت:نابودی رژیم صهیونیستی نه تنها آرزوی مسلمانان بلکه تمام آزادی خواهان است.
به گزارش عصرهامون، رضا خادمی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به سخنرانی تلویزیونی مقام معظم رهبری در خصوص روز جهانی قدس، بیان کرد: فلسطین نه تنها مسأله اصلی مسلمانان بلکه باید مسأله اصلی تمام جهانیان باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «محدود کردن مسئله فلسطین به مسأله فلسطینی و عربی خطای بزرگ است» که نباید ما مسلمانان مرتکب شویم.

وی با بیان اینکه حاکمیت رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین هیچگونه مشروعیتی ندارد، تصریح کرد: فلسطین متعلق به ساکنان اصلی آن از دین های اسلام، یهود و مسیحی است و صهیونیست ها هیچ جایگاهی در این کشور ندارند.

خادمی افزود:رژیم صهیونیستی توسط انگلیس و همین کشورهای غربی بنیان گذاشته است و تصور اینکه غربی ها درصدد حل کردن مسأله فلسطین به نفع ساکنان اصلی آن باشند، اشتباه است.

این کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: آمریکا و سایر کشورهای غربی در این سال های اخیر با تشکیل گروه های تکفیری به دنبال انحراف اذهان مسلمانان و جهانیان از مسئله فلسطین بوده اند.

وی ادامه داد:حذف و نابودی رژیم صهیونیستی نه تنها آرزوی دیرینه مسلمانان بلکه آرزوی تمام آزادی خواهان است و ان شالله به زودی فلسطینیان به موطن خود باز خواهند گشت.

خادمی خاطرنشان کرد: فلسطین به یاری و کمک همگان نیاز دارد و قطعا با همه پرسی و رای گیری تمام امور آن را ساکنان اصلی آن بر عهده خواهند گرفت.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۳۶۹
مرجع : عصرهامون


ارسال