چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ ,20 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:
سرنوشت سیاسی فلسطین باید با همه پرسی مشخص شود/ آزادی "قدس" تضمین شده است
 
حبیب الله دهمرده گفت: : پیام رهبری برای اهداف انقلاب بسیار مهم بود چرا که در همه جهان نشان داده شد و فوق العاده تاثیر گذار خواهد بود.
به گزارش عصرهامون؛ حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: در روز جهانی قدس مقام معظم رهبری یک تدبیر جدید و عالمانه ای انجام دادند که منجر شد تا ده ها شبکه بین المللی برنامه های خود را قطع کنند و سخنان رهبری را پوشش دهند.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی بی نظیر خود در روز جهانی قدس نکات اساسی را برای جهان مطرح کردند، ایشان تأکید داشتند که مسلح کردن فلسطین توسط ایران انجام گرفته است و همچنان به تقویت این کشور اشغالی ادامه خواهیم داد تا دست جبهه مقاومت خالی نماند.

دهمرده با بیان اینکه صهیونیست ها گروهی جدا از یهودیان هستند گفت: راه حل منطقی و عالمانه ای که رهبری برای مسئله فلسطین در نظر گرفته اند دموکراسی است، به طوری که ادیان مختلف از جمله مسلمانان،مسیحیان و یهودیان در یک انتخابات آزاد زیر نظر سازمان ملل سرنوشت کشور خودشان را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: این همه پرسی باید در فضای واقعی رخ دهد و هیچ دروغ و نیرنگی در آن بکار گرفته نشود.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه پرسی برای سرنوشت سیاسی فلسطین در گذشته نیز مطرح شده بود اما آمریکایی ها و برخی از اعراب فریب خورده منطقه تصمیم دارند که اسرائیل در کشور اشغالی فلسطین حضور داشته باشد تا به منافع و اهداف شوم خود برسند.

وی تصریح کرد: پیام مهم رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی روز قدس بیانگر این بود که اگر به دلیل ویروس کرونا مردم نمی‌توانند در راهپیمایی این روز شرکت کنند اما روش های دیگری نیز برای حمایت از مردم فلسطین وجود دارد.

نماینده مردم سیستان اظهار داشت: پیام رهبری برای اهداف انقلاب بسیار مهم بود چرا که در همه جهان نشان داده شد و فوق العاده تاثیر گذار خواهد بود.

دهمرده گفت: بسیاری از آزادی خواهان جهان در کشور های مختلف پیرو رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند که زیر سلطه دولت ها و پادشاهان زورگو خود قرار دارند لذا با پیام روز قدس رهبری اهداف مهم اسلام را برای آزادسازی قدس از این طریق دنبال کردند.

نماینده مردم سیستان ادامه داد: بحث مقاومت در مسیر آزادی فلسطین بسیار مهم است چرا که سرنوشت اسرائیل در نهایت پاک شدن از روی کره زمین خواهد بود.

وی گفت: آمریکا و اسرائیل در تلاش هستند تا با ایجاد گروه های تکفیری همانند داعش مسئله فلسطین را کمرنگ کنند اما دغدغه آزادی قدس امروز برای همه مسلمانان در الویت قرار دارد.

دهمرده بیان داشت: عادی سازی اسرائیل در جهان شیطنت های آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی همانند آلمان است که با بی شرمی تمام حزب الله لبنان را تروریستی اعلام می کنند در حالی که خود این کشور در جنگ تحمیلی بمب های شیمایی به صدام تحویل داد و جنایت بزرگی در تاریخ به ثبت رساند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۳۹۵


ارسال