سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۸
فرماندار زابل:
فتح خرمشهر پیروزی حق علیه باطل بود
 
غلامرضا گنجی گفت: خرمشهر های بسیاری در پیش داریم که با توجه به وجود جوانانی که سردار دلها را الگو قرار داده اند، پیروزی در خرمشهر های پیش رو غیر ممکن نخواهد بود.
به گزارش عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا ؛ آزادسازی خرمشهر یکی از بزرگترین عملیات های نظامی در طول تاریخ دفاع مقدس محسوب می شود که همواره آن را یک معجزه از سوی خداوند می دانند.

در عملیاتی که نام آن را بیت المقدس نامیدند رزمندگان اسلام توانستند آزاد سازی خرمشهر را رقم بزنند.

آزادی خرمشهر را باید مرهون رشادت های رزمندگان خدا باوری دانست که آرمان های انقلاب اسلامی و توصیه های بنیان گذار انقلاب را سرلوحه قرار دادند و با مزد و پاداشی جاودانه با دستان پر به دیدار حق شتافتند.

غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: سوم خرداد یادآور دلاور مردی ، شجاعت و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام است که برای بازگرداندن خاک میهن از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

وی افزود: فتح خرمشهر برای دشمنان انقلاب اسلامی غیر قابل باور بود ، آنها پس از فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام در سکوت رسانه ای به سر بردند چرا که هیمنه آنها زیر سوال رفته بود، تمام ابر قدرت های جهان برای مبارزه با ایران،عراق را تا دندان مسلح کرده بودند که این امر با رشادت رزمندگان اسلام رو به رو شد.

فرماندار زابل گفت: سوم خرداد ۱۳۶۱ وضعیت جدیدی در سیاست ، پایان جنگ و قدرت ایران رقم زد چرا که دشمنان پس از این شکست تاریخی به قدرت واقعی و ایمان رزمندگان اسلام پی بردند.

وی تصریح کرد: امروز نیز خرمشهر های بسیاری در پیش داریم که با توجه به وجود جوانانی که سردار دلها را الگو قرار داده اند، پیروزی در خرمشهر های پیش رو غیر ممکن نخواهد بود.

گنجی همچنین تصریح کرد: فتح خرمشهر نشان داد که ایمان و اخلاص همواره در برابر قدرت تمام جهان پیروز است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۳۹۶


ارسال