شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
در گفت و گو با فرمانداران سیستان و بلوچستان عنوان شد؛
آزادسازی خرمشهر نتیجه توجه به فرمان رهبری بود/ولایت مداری و بصیرت رمز پیروزی در هر جبهه ای است
 
فرمانداران سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه آزادسازی خرمشهر نتیجه توجه به فرمان رهبری بود، ولایت مداری و بصیرت را مهمترین رمز پیروزی در هر جبهه ای دانستند.
به گزارش عصرهامون، آزادسازی خرمشهر یکی از بزرگترین عملیات های نظامی در طول تاریخ دفاع مقدس محسوب می شود که همواره آن را یک معجزه از سوی خداوند می دانند.

در عملیاتی که نام آن را بیت المقدس نامیدند رزمندگان اسلام توانستند آزاد سازی خرمشهر را رقم بزنند.

آزادی خرمشهر را باید مرهون رشادت های رزمندگان خدا باوری دانست که آرمان های انقلاب اسلامی و توصیه های بنیان گذار انقلاب را سرلوحه قرار دادند و با مزد و پاداشی جاودانه با دستان پر به دیدار حق شتافتند.
 
فتح خرمشهر پیروزی حق علیه باطل بود

در همین رابطه غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل در گفت و گو با خبرنگار ما، گفت: سوم خرداد یادآور دلاور مردی ، شجاعت و از خود گذشتگی رزمندگان اسلام است که برای بازگرداندن خاک میهن از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

وی افزود: فتح خرمشهر برای دشمنان انقلاب اسلامی غیر قابل باور بود ، آنها پس از فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام در سکوت رسانه ای به سر بردند چرا که هیمنه آنها زیر سوال رفته بود، تمام ابر قدرت های جهان برای مبارزه با ایران،عراق را تا دندان مسلح کرده بودند که این امر با رشادت رزمندگان اسلام رو به رو شد.

فرماندار زابل گفت: سوم خرداد ۱۳۶۱ وضعیت جدیدی در سیاست ، پایان جنگ و قدرت ایران رقم زد چرا که دشمنان پس از این شکست تاریخی به قدرت واقعی و ایمان رزمندگان اسلام پی بردند.

وی تصریح کرد: امروز نیز خرمشهر های بسیاری در پیش داریم که با توجه به وجود جوانانی که سردار دلها را الگو قرار داده اند، پیروزی در خرمشهر های پیش رو غیر ممکن نخواهد بود.

گنجی همچنین تصریح کرد: فتح خرمشهر نشان داد که ایمان و اخلاص همواره در برابر قدرت تمام جهان پیروز است.

فتح خرمشهر روز طلایی خودباوری گروه های مقاومت

علی رضا شهرکی فرماندار سراوان نیز در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر، بیان کرد: فتح خرمشهر فتح بابی برای شکل گیری و خود باوری گروه های مقاومت شد.

وی با بیان اینکه عملیات فتح خرمشهر در تاریخ دنیا مانا و ماندگار شده است، ادامه داد: قطعا امروز این خودباوری تداعی کننده جان فشانی رزمندگان اسلام و آن تفکر بسیار زیبا که موجب شکل گیری گروه های مقاومت شد، است.

 فرماندار سراوان افزود: آزاد سازی خرمشهر روز طلایی خودباوری و باور به اقدامات گروه های مقاومت و همدلی است که این باور موجب شد نشان دهد گروه های مقاومت چه کارهای عظیمی را می توانند انجام دهند.

 شهرکی خاطر نشان کرد: اگر امروز دستاورهای بزرگی را در زمینه های مختلف کسب کرده ایم و در جهان حرف برای گفتن داریم ، ریشه در سالرزو فتح خرمشهر دارد.

وی تصریح کرد: خون شهدا و اقدامات رزمندگان ایران اسلامی را به گونه ساخته که امروز در عرصه هوا و فضا حرف اول را می زنیم و مقابله با ویروس کرونا با همدلی کارهای عظیم را انجام داده ایم.

 فرماندار سراوان در پایان گفت: فتح خرمشهر موجب شد که امروز مقابل ابر قدرت های جهان و مقابل تحریم ها مقاومت کنیم و این پایداری و مقاومت ماندگار خواهد ماند.


انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۴۱۲


ارسال