سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
یک کارشناس سیاسی؛
غربی ها غیر قابل اعتماد هستند/جنگ داخلی مهم ترین ابزار دشمن در رویارویی با جبهه مقاومت
 
یعقوب کریمی با بیان این که به کشورهای غربی اعتمادی نیست؛ گفت: مبارزه برای آزادی فلسطین، جهاد فی سبیل اللّه و مطلوب اسلامی است و محدود کردن مبارزه برای این سرزمین به مسأله‌ فلسطینی و عربی، خطائی فاحش است.
به گزارش عصرهامون یعقوب کریمی، کارشناس سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بعد از انقلاب اسلامی از جمله اموراتی که در راس اسلام قرار گرفتند یکی نهضت امام حسین(ع) و وحدت بوده و دیگری مسئله قدس که مربوط به همه مسلمانان و آزادی خواهان می باشد؛ پس موضوع فلسطین موضوعی که مربوط به کل اسلام است.
وی افزود: قدس متعلق به فلسطینیان است که متاسفانه توسط صیهونیست ها اشغال شده است و این کار تصمیم کشورهای غربی و کوتاهی برخی سرزمین های عربی در تحولات جنگ جهانی بود؛ که هدف اصلی آنان کم کردن شر صیهونیست از روی خودشان بوده است و آنان را برای غصب سرزمین مظلوم فلسطین فرستادند.
این کارشناس سیاسی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که حساب ما از یهودیان جدا است، ادامه داد: در حقیقت صیهونیست ها جایگاهی ندارند و آنان باعث افراط و تحریف دین یهود شدند و سرزمین فلسطین مربوط به فلسطینیان اعم از یهود، مسیحی، مسلمان است، اما صیهونیست باید این کشور را ترک کند.
وی با بیان این که اکنون دنیا براساس امپریالیسم یا قدرت سالاری می چرخد؛ تصریح کرد: طبق فرموده حضرت امام خمینی(ره) ملت ایران ملتی است که به هیچ ذلتی تن نمی دهد و با هر ظلم و ستم می جنگد.
کریمی با اشاره به این که اعتماد به کشورهای غربی برای ما هیچ سودی و منفعتی ندارد؛ گفت: با غربی ها باید با اقتدار و عزت برخورد کرد تا آنان تابع نظر و افکار ایران قرار بگیرند و گرنه اگر در این مسئله به نحو دیگری با آنان رفتار کنیم ممکن است خدای ناکرده شرایط الان کشور فلسطین عاید ما شود.
وی اضافه کرد: فرمایشات باعزت و با صلابت مقام معظم رهبری در روز قدس امسال با چندین راهپیمایی سال های گذشته برابری می کند، چرا که دشمن فکر می کرد به خاطر بیماری منحوس کرونا عملی از سوی ایران در این روز مهم اتفاق نمی افتد.
این کارشناس سیاسی در تکمیل مطلب فوق؛ عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی روز قدس امسال که روزی به یادماندنی بود، توانستند با سخنان بسیار شیوا، کوبنده، حذب اللهی و با اقتدار ویروس منحوس رژیم صهیونیستی را ضربه کنند.
کریمی گفت: سیاست عمده آمریکا، عادی سازی حضور رژیم صهیونیستی در منطقه است، ب این حال جبهه مقاومت چه در عراق، سوریه، لبنان در هر عرصه گیتی و جای جای خاورمیانه در برابر ظلم و ستم می ایستد و تا لحظه آزادی کامل قدس با رژیم دیر پای صیهونیستی مبارزه و آن را ازاله می کند.
وی با بیان این که اکنون عرصه خط مقدم ما در فلسطین، غزه، حزب الله لبنان است، خاطر نشان کرد: در وهله اول اتحاد و وحدت کشورهای مسلمان در نابودی اسرائیل بسیار حائز اهمیت است. صیهونیست ها در سرزمین فلسطین جایگاهی ندارند.
به گفته این کارشناس سیاسی انتظار برای ظهور امام زمان(عج) و آزادی قدس باید جز وظایف مهم ما محسوب شود و همه این ملت را برای تداوم مبارزه باید یاری دهند و دست او را پر کنند.
کریمی با بیان این که فلسطین باید با همه پرسی از همه ادیان و اقوام اداره و یاری شود، گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری ملاک یهودی ستیزی نیست بلکه هدف صیهونیست ها که خبیث ترین آدم های روی زمین هستند می باشد.
وی عنوان کرد: مردم سرزمین فلسطین در جای جای دنیا پراکنده شدند که با همه پرسی آنان می توانند به کشورشان برگردند و با آرامش کامل آینده خود را رقم بزنند و به جایگاهی برسند و غده سرطانی که بر سر آن ملت است از صحنه جغرافیا محو شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۴۱۶


ارسال