شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر؛
وضعیت بیماری کرونا قرمز است/ جولان ‌مردم در شهر برای خرید و گردش بدون رعایت بهداشت
 
ابوذر کوثری با اشاره به روند صعودی کرونا در ایرانشهر، گفت: شهروندان برای عدم مبتلا شدن به این بیماری، از دید و بازدید عیدی خودداری کنند.
  به گزارش عصرهامون ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: متاسفانه در زمینه اپیدمی شیوع بیماری کرونا این منطقه به وضعیت هشدار و قرمز رسیده است و لازم است که شهروندان بیش از پیش در قبال سلامت خود و دیگران احساس مسئولیت کنند.
وی افزود: با وجود اعلام وضعیت هشدار در زمینه پیشرفت بیماری کرونا در حوزه شهرستان ایرانشهر ، با این حال شاهد شلوغی در بازار و سطح شهر می باشیم.
فرماندار ایرانشهر ادامه داد: با توجه به روند صعودی بیماری کرونا و فراگیر بودن آن حضور بسیاری از افراد در قالب جمع های خانوادگی عاقبت خوبی به دنبال نخواهد داشت.
وی ادامه داد: از همه شهروندان درخواست می شود با توجه به ایام عید سعید فطر، خود مراقبتی در برابر کرونا ویروس را جدی گرفته و در خانه ماندن را در اولویت قرار دهند.
کوثری همچنین از مردم خواست قبل از وقوع فاجعه و غیر قابل مهار شدن بیماری کرونا، رعایت خودقرنطینگی و پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند و از ترددهای غیر ضروری و دید و بازدید عید و مراسم جشن و عزا جدا خودداری کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۴۷۶


ارسال