دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر؛
نابودی اسرائیل در دستور کار انقلاب اسلامی قرار دارد /تقوا مهم ترین دستاورد ماه رمضان
 
حجت الاسلام و المسلمین شجاع الدین ابطحی با اشاره به این که سخنرانی مقام معظم رهبری در روز قدس کمتر از اصل راهپیمایی نبود؛ گفت: یکی از برنامه های انقلاب اسلامی محو کردن اسرائیل از صحنه روزگار است.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره، شجاع الدین ابطحی، امام جمعه اهل تشیع در خطبه های نماز عید سعید فطر در مسجد آل رسول (ص) در ایرانشهر، ضمن تبریک این روز عظیم الشان به نمازگزاران، بیان کرد: یکی از دستاوردهای مهم که انسان می تواند در ماه مبارک رمضان به آن دست یابد تقوا می باشد.
وی افزود: در ماه مبارک رمضان انسان به کارهایی چون سحرخیزی، خواندن قرآن، نماز مستحبی و ذکر خدا عادت می کند ولی هنر اصلی مردم این است که در طول کل سال مرام و سیره این ماه پرخیر و پر برکت را ادامه دهند.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر ادامه داد: خداوند انسان های مومن، با تقوا، را تحت حمایت خود قرار می دهد و آنان می توانند در سایه و عنایت پروردگار عالم به سر ببرند.
وی عنوان کرد: ویروس منحوس کرونا روزهایی از سال گذشته و امسال را تحت تاثیر قرار داده که باعث بر هم زدن بسیاری از برنامه های مذهبی، اجتماعات مردم شده و خسارت های بسیار جبران ناپذیری را به دنیا تحمیل کرد و تنها کشوری که تاکنون توانسته سربلند باشد ایران بوده است.
ابطحی تصریح کرد: جانفشانی های کادر پزشکی و پرستاری و درمانی در کسور ایران مثال زدنی است و این فداکاری و از جان گذشتگی آنان در هیچ کجا دنیا دیده نشده است.
وی گفت: در کشور ایران بسیاری از نیرو ها چون سپاه، ارتش، بسیج، گروه های جهادی، دانشجویی به صورت نیروهای طالب خدمت در مبارزه با ویروس منحوس کرونا وارد میدان شدند و در هیچ کشوری این چنین موقعیت های انسانی دیده نمی شود، مردم ایران باید قدر خود را بدانند.
این خطیب جمعه با بیان این که تاکنون بزرگترین خیانت ها از جانب دولت به مردم شده است، بیان کرد: نرخ رشد جمعیت در ایران به زیر یک درصد رسیده است و این مسئله فاجعه می باشد.
وی گفت: با وجود این که در کشور ایران از داخل و خارج کارشکنی های متفاوتی اعم از خیانت، دزدی و...انجام می شود اما تنها مسئله مهمی که حائز اهمیت است این می باشد که ماهیت انقلاب اسلامی پویاست و حرکت آن متوقف نشده است.
امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر خاطر نشان کرد: بعد از شهادت سردار دل ها با حمله به عین الاسد ایران اقتدار خود را به آمریکا نشان داد و اکنون ۵ کشتی حامل نفت از این کشور عازم ونزوئلا می باشد و اکنون دشمنان کشور جرات نزدیکی و رویارویی با آن را ندارند.
به گفته وی؛ سخنان مقام معظم رهبری در روز قدس بازتاب جهانی در خبرگزاری ها و رسانه ها داشته است، به گونه ای که خود اسرائیل باخبر شد و در حالی که اهمیت سخنان ایشان کمتر از اصل راهپیمایی نبود.
ابطحی گفت: یکی از کارهایی که در دستور کار انقلاب اسلامی قرار دارد؛ محو کردن اسرائیل از صحنه روزگار است.
وی اذعان کرد: امروزه قربانیان کرونا هر لحظه شناسایی و شمارش می شوند، اما تاکنون کسی نپرسید در عراق، سوریه، چند نفر شهید و اسیر شدند و چه تعداد از نوامیس عراقیان توسط عربستان فروخته شده است.
ابطحی در پایان بیان کرد: با زورگویان عالم باید با اقتدار سخن گفت تا زمان آمدن امام زمان (عج) که بساط آنان برچیده شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۴۸۳


ارسال