چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۰
به همت گروه‌جهادی محمد رسول الله (ص)؛
یک مجموعه پرورش دام در شهرستان دلگان راه اندازی می شود
 
با همکاری گروه‌جهادی محمد رسول الله (ص) و مشاوره بسیج سازندگی سپاه دلگان ، یک مجموعه پرورش دام سبک در شهرستان دلگان راه اندازی می شود.
به گزارش عصرهامون، سجاد شبانکاره در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: در راستای محرومیت زدایی و کارآفرینی در منطقه محروم شهرستان دلگان، یک مجموعه پرورش دام تعاونی راه اندازی می شود.

مدیر گروه جهادی محمد رسول الله(ص) افزود: در ابتدا برای افرادی از شهرستان دلگان که دام های آنها در سیلاب سال های اخیر تلف شده اند، دام تحویل داده می شود.

وی تصریح کرد: این مجموعه پرورش دام با هزینه ای بالغ بر ۱۳۰ میلیون تومان به همت گروه جهادی محمد رسول الله(ص) در این منطقه محروم در حال ساخت است.

وی ادامه داد: تاکنون سه راس دام خریداری شده که ظرف پنج روز آینده به ده و تا قبل از شهریور ماه به ۴۰ راس دام سبک خواهد رسید.

شبانکاره عنوان کرد: با توجه به انتخاب شعار سال توسط مقام معظم رهبری،با همکاری مجموعه گروه جهادی و همچنین بسیج سازندگی سپاه شهرستان دلگان درصدد اجرایی کردن فرامین معظم له هستیم.

مدیر گروه جهادی محمد رسول الله(ص) خاطرنشان کرد: با این حرکت جهادی بسیجیان ، مصرف کننده به تولید کننده و ان شالله صادرکننده تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۵۴۵
مرجع : عصرهامون


ارسال