سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴
در گفت وگو با علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان عنوان شد:
نیروی انتظامی ارگانی مردمی و حافظ امنیت و آرامش ملت است/آمریکا در برابر قدرت ایران به زانو در خواهد آمد
 
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی ارگانی مردمی برای حفاظت از امنیت و آرامش این ملت است، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را خارتر از آن دانستند که بخواهند به ایران ضربه بزنند.
به گزارش عصرهامون، در فهرستی که وزارت خزانه‌داری آمریکا جهانخوار اعلام کرده، نام هفت نفر از جمله فرمانده ناجا و  ۶ نفر از  مقامات ارشد دیگر نیروی انتظامی به فهرست تحریم‌ها اضافه شده‌اند که این اقدام نشان از درماندگی آمریکای سلطه‌گر است.

در این راستا شماری از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی ارگانی مردمی برای حفاظت از امنیت و آرامش منطقه است، گفتند:تحریم ناجا نشان از درماندگی آمریکا می باشد.

تحریم ناجا نشان از درماندگی آمریکا است

مولوی عنایت اله رسولی زاده، امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: اقدام اخیر آمریکا مبنی بر تحریم فرماندهان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نشان از کارآمدی این نیروی مقتدر در منطقه دارد که خشم دشمنان ر ابرانگیخته است.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی حافظ امنیت پایدار در کشور است و این اقدام امریکا به منزله خدماتی که ‏این نیرو در بحث امنیت و آرامش مردم و مقابله با اخلالگران آمریکایی است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز ادامه داد: سرداران و سربازان ناجا افتخار ایران اسلامی هستند و تحریم ها چیزی از ابهت و ‏کارآمدی آنها کم نمی کند.

رسولی زاده خاطر نشان کرد: این اقدام آمریکا نشان از ناکارآمدی تحریم های گذشته آنان بوده که این بار آنها را ‏مجبور به چنین کاری احمقانه ای کرده است.‏

تحریم آمریکا علیه ناجا اقدامی احمقانه است

خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: درواقع تحریم هایی که آمریکا در قبال ایران انجام می دهد نوعی دل خوشی برای خود آنان است و کشور ما با این تحریم ها خودکفا و قوی تر می شود.
 
وی یکی از وظایف نیروی انتظامی تامین امنیت کشور، ملت و مردم است، افزود: تحریم ناجا به وسیله آمریکا اقدامی بسیار زشت و ناپسند است. قبلا ترامپ نیروهای سپاه پاسداران را مورد تحریم هایی قرار داد که این ارگان انقلابی با این تحریم ها قوی تر شد و پیشرفت کرد.
 
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر ادامه داد: در حقیقت نیروهای پلیس مدافعان خاص بین الملل در بحث مسئله ترانزیت مواد مخدر می باشند که بیشترین دفاع را در ای زمینه شامل نیروهای انتظامی کشور ایران می باشد.
 
وی عنوان کرد: تاکنون نیروهای فراوانی از ناجا در راه مبارزه با سوداگران مرگ جان خود را از دست دادند و شهید شدند.
 
رسولی زاده گفت: بنده به عنوان یک عالم دینی پشتیبان و حمایت خود را از قشر زحمت کش ناجا اعلام می کنم و با دعا کردن به درگاه خداوند منان توفیق روز افزون آنان را خواستارم.
 
وی تصریح کرد: زحمات و تلاش هایی که نیروی انتظامی در سطح بین الملل در راستا مبارزه با مواد مخدر برای کشور در زمینه امنیت می کشد قابل تقدیر است.
 
این خطیب جمعه خاطر نشان کرد: تحریم آمریکا علیه ناجا اقدامی احمقانه، غیر منطقی، غیر شرعی و غیر عرف و محکومان است.
 
تحریم⁩ فرماندهان ناجا نشانگر کارآمدی بالای این نیرو است

عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: از گذشته تا به امروز نیروی انتظامی نقش به سزایی در تامین امنیت در شهرها و جاده ها و مبارزه با قاچاق، سارقین و قاتلین داشته است.
 
وی افزود: نیروی انتظامی در کشور ایران از جمله نیروهای مخلصی هستند که تحت فرمان مقام معظم رهبری می باشند.
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه ادامه داد: از جمله وظایف نیروی انتظامی تامین امنیت در درون مرز و داخل کشور ایران است که تاکنون در این زمینه نیروهای جان بر کف ناجا خوش درخشیدند.

وی تصریح کرد: تاکنون نیروی انتظامی نیرویی بااخلاص و انقلابی با دید وسیع و گسترده خود در ایران توانسته بسیار خوب فعالیت کند و عملکرد آنان برای کشور ما مفید واقع شده است.
 
ریگیان پور عنوان کرد: نیروی انتظامی در بحث تامین امنیت سنگ تمام گذاشته و آمریکا زورش به سپاه پاسداران نرسید و اکنون ناجا را مورد تحریم قرار داده است.
 
وی بیان کرد: نیروی انتظامی از جمله ارگان هایی می باشد که به صورت مستقیم از مقام معظم رهبری دستور می گیرند و آن چه که به خیر و صلاح مملکت باشد را انجام می دهند‌.
 
این خطیب جمعه تصریح کرد: نیروی انتظامی توانسته در کشور ایران امنیت پایدار را ایجاد کند و در این زمینه هیچ کوتاهی نکرده است.

وی اضافه کرد: آمریکا هیچ وقت آرام نمی نشیند و برای منافع خود و اسرائیل دست به هر کاری می زند و همیشه به دنبال ایجاد فتنه و آشوب بوده است.
 
وی گفت: نیروی انتظامی با اقداماتی که در جهت صیانت از حفظ جان و مال مردم انجام می دهد باعث دلگرمی عموم می شود.
 
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر اذعان کرد: آمریکا شخصیت های اسلامی و انقلابی کشور ایران را تحت تحریم قرار می دهد اما باید بداند با انجام این چنین کارها و اقداماتی هیچ وقت به اهداف شوم خود دست نمی یابد و از طرفی اکنون ناجا را مورد تحریم قرار داده است که این اقدام آنان  بسیار زشت و ناپسند است و محکوم می باشد.

 کارنامه نیروی انتظامی درخشان است

مولوی بلال مقدسیان در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا و کشورهای غربی، بیان کرد: تحریم حربه قدیمی آمریکا و همپیکانانش برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی است.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان افزود: از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در کشورمان، تحریم و ضربه زدن به نظام و مردم در دستور کار سران خبیث کاخ سفید بوده است.

وی اضافه کرد: در حالی که کاخ سفید نیروی انتظامی را که سال ها در خط مقدم مبارزه با قاچاقچیان و مجرمان بوده را در لیست تحریم خود قرار می دهد که خود حامی و پشتیبان سوداگران مرگ است.

مولوی مقدسیان ادامه داد: کارنامه و عملکرد نیروی انتظامی در سال های اخیر در همه عرصه های ماموریتی درخشان و موفق بوده به طوریکه که همگان به آن اذعان می کنند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان خاطرنشان کرد:‌قطعا ما از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنیم و اقدام آمریکا در تحریم کردن مردان امنیت کشورمان را محکوم است.

برقراری امنیت مطلوب در جامعه توسط نیروی انتظامی

مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: عداوت و دشمنی آمریکا از زمانی که انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی روی کار آمده با عناوین مختلف اظهار و آشکار شده است.

 وی افزود: مشاهده می کنیم که گاهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که یک نهاد مردمی و برای دفاع از کیان انقلاب و خدمت به مردم تشکیل شده است را تحریم می کنند.

 امام جمعه موقت اهل سنت شهر جالق ادامه داد: امروز هم نوبت به نیروی انتظامی و فرماندهان ناجا رسیده تا در لیست تحریم های ناجوانمردانه آمریکا قرار بگیرد، اما آمریکا بداند همه ارکان نظام و تشکیلات مختلف که در این این نظام هستند  مقابل آمریکا تسلیم نخواهند شد.

 مولوی رئیسی با اشاره به اینکه هرگز زیر سلطه آمریکا نخواهیم رفت، خاطر نشان کرد: اصل دشمنی آمریکا با اسلام و نظام اسلامی است و با روی کار آمدن نظام اسلامی با عناوین مختلف به ایران فشار وارد می کند تا ملت ایران مقابل آنها تسلیم شود اما هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نسبت به کشورهای همجوار و همسایه از امنیت بالا و خوبی برخوردار هستیم و امید است با تلاش بیشتر نیروی انتظامی امنیت بیشتری در جامعه مطلوب شود هر چند که در حال حاضر از امینت مطلوبی برخوردار هستیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۶۰۱


ارسال