چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر؛
نیروهای پلیس مدافعان خاص بین الملل هستند/تحریم آمریکا علیه ناجا احمقانه است
 
مولوی خلیل رسولی زاده با بیان این که تحریم آمریکا علیه ناجا اقدامی احمقانه و ناپسند است و این کار آنان محکوم می باشد، گفت: نیروهای پلیس مدافعان خاص ترانزیت مواد مخدر در سطح بین الملل هستند.
به گزارش عصرهامون خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: درواقع تحریم هایی که آمریکا در قبال ایران انجام می دهد نوعی دل خوشی برای خود آنان است و کشور ما با این تحریم ها خودکفا و قوی تر می شود.
وی یکی از وظایف نیروی انتظامی تامین امنیت کشور، ملت و مردم است، افزود: تحریم ناجا به وسیله آمریکا اقدامی بسیار زشت و ناپسند است. قبلا ترامپ نیروهای سپاه پاسداران را مورد تحریم هایی قرار داد که این ارگان انقلابی با این تحریم ها قوی تر شد و پیشرفت کرد.
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر ادامه داد: در حقیقت نیروهای پلیس مدافعان خاص بین الملل در بحث مسئله ترانزیت مواد مخدر می باشند که بیشترین دفاع را در ای زمینه شامل نیروهای انتظامی کشور ایران می باشد.
وی عنوان کرد: تاکنون نیروهای فراوانی از ناجا در راه مبارزه با سوداگران مرگ جان خود را از دست دادند و شهید شدند.
رسولی زاده گفت: بنده به عنوان یک عالم دینی پشتیبان و حمایت خود را از قشر زحمت کش ناجا اعلام می کنم و با دعا کردن به درگاه خداوند منان توفیق روز افزون آنان را خواستارم.
وی تصریح کرد: زحمات و تلاش هایی که نیروی انتظامی در سطح بین الملل در راستا مبارزه با مواد مخدر برای کشور در زمینه امنیت می کشد قابل تقدیر است.
این خطیب جمعه خاطر نشان کرد: تحریم آمریکا علیه ناجا اقدامی احمقانه، غیر منطقی، غیر شرعی و غیر عرف و محکومان است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۶۱۱


ارسال