نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » ایرانشهر

امام جمعه اهل سنت میرجاوه؛

تحریم⁩ فرماندهان ناجا نشانگر کارآمدی بالای این نیرو است

۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور با اشار به این که تحریم ناجا از سوی آمریکا اقدامی زشت و ناپسند است، گفت: آمریکا در مقابل نیروهای انقلابی ایران به بن بست رسیده است.

به گزارش عصرهامون عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: از گذشته تا به امروز نیروی انتظامی نقش به سزایی در تامین امنیت در شهرها و جاده ها و مبارزه با قاچاق، سارقین و قاتلین داشته است.

وی افزود: نیروی انتظامی در کشور ایران از جمله نیروهای مخلصی هستند که تحت فرمان مقام معظم رهبری می باشند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه ادامه داد: از جمله وظایف نیروی انتظامی تامین امنیت در درون مرز و داخل کشور ایران است که تاکنون در این زمینه نیروهای جان بر کف ناجا خوش درخشیدند.

وی تصریح کرد: تاکنون نیروی انتظامی نیرویی بااخلاص و انقلابی با دید وسیع و گسترده خود در ایران توانسته بسیار خوب فعالیت کند و عملکرد آنان برای کشور ما مفید واقع شده است.

ریگیان پور عنوان کرد: نیروی انتظامی در بحث تامین امنیت سنگ تمام گذاشته و آمریکا زورش به سپاه پاسداران نرسید و اکنون ناجا را مورد تحریم قرار داده است.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی از جمله ارگان هایی می باشد که به صورت مستقیم از مقام معظم رهبری دستور می گیرند و آن چه که به خیر و صلاح مملکت باشد را انجام می دهند‌.

این خطیب جمعه تصریح کرد: نیروی انتظامی توانسته در کشور ایران امنیت پایدار را ایجاد کند و در این زمینه هیچ کوتاهی نکرده است.

وی اضافه کرد: آمریکا هیچ وقت آرام نمی نشیند و برای منافع خود و اسرائیل دست به هر کاری می زند و همیشه به دنبال ایجاد فتنه و آشوب بوده است.

وی گفت: نیروی انتظامی با اقداماتی که در جهت صیانت از حفظ جان و مال مردم انجام می دهد باعث دلگرمی عموم می شود.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر اذعان کرد: آمریکا شخصیت های اسلامی و انقلابی کشور ایران را تحت تحریم قرار می دهد اما باید بداند با انجام این چنین کارها و اقداماتی هیچ وقت به اهداف شوم خود دست نمی یابد و از طرفی اکنون ناجا را مورد تحریم قرار داده است که این اقدام آنان بسیار زشت و ناپسند است و محکوم می باشد.

انتهای پیام/