دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۷
طرح تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در اختیار قوه قضاییه
 
عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال از ارجاع طرح تحقیق و تفحص از سرخابی‌ها به قوه قضاییه خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ حسن زمانی در مورد اینکه آیا برای انتخاب اعضای هیأت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ضابطه خاصی وجود دارد، اظهار داشت: برای انتخاب این افراد ضابطه‌ای نیست که بر اساس آن اعضای هیأت مدیره مشخص شوند. شاید معیارهای دیگری دارند که باید از آن‌ها سؤال کنید.
وی در مورد این که مجتبی محرمی اعلام کرده اگر آیت‌الله رئیسی به مسائل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ورود کند اعدام حکمی است که باید برای متخلفان در نظر گرفته شود، گفت: با اعدام زیاد موافق نیستم چون کارهایی که در این دو باشگاه انجام می‌شود، در حد اعدام نیست!
 
عضو مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با رادیو جوان، در خصوص اینکه تخلفات افراد در این دو باشگاه در حد پیچاندن گوش است، عنوان کرد:‌ بله، تصمیماتی که در این دو باشگاه گرفته می‌شود، میلیارد‌ها تومان به آنها ضرر می‌زند؛ مثلاً فلان مربی با باشگاه قرارداد دارد و ما تصمیم می‌گیریم که او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اخراج کنیم.
 
عضو اسبق هیأت مدیره استقلال در خصوص اینکه مجلس چه زمانی می‌خواهد به مسائل این دو باشگاه ورود کند، گفت: مجلس دهم طرح تحقیق و تفحص از این دو باشگاه را کلید زد و گزارش خوبی هم تهیه شد. رسانه‌ها باید به عنوان صدای هواداران باشند. این گزارش در اختیار قوه قضائیه است. یک گزارش رسمی است که مجلس به آن رأی داده و به قوه قضائیه ارجاع شده است.
 
انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۶۴۳


ارسال