سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲
معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد:
کسب رتبه نخست بندر چابهار در عملکرد بودجه سرمایه ای بنادر کشور/ اجرای پروژه های متعدد ملی و تجهیزاتی در بزرگترین بندر اقیانوسی
 
عباس آذرپیکان گفت: بندر چابهار با عملکرد ۹۹.۸ درصدی نسبت به اعتبارات مصوب سرمایه ای تجهیرات در سال ۹۸ حائز رتبه نخست در بین بنادر کشور شد.
به گزارش عصرهامون، عباس آذرپیکان؛ معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با بیان عملکرد ۹۹.۸ درصدی نسبت به اعتبارات مصوب سرمایه ای تجهیزات در سال ۹۸ بیان کرد: بندر چابهار  با اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه های زیرساختی رتبه نخست را در عملکرد بودجه سرمایه ای در بین بنادر کشور کسب نمود.

وی با اعلام این که بیش از ۱۸ پروژه تعمیرات اساسی و خرید و نصب تجهیزات دریایی، بندری، مخابراتی و زیرساختهای ارتباطی در سال ۹۸ به پایان رسیده است و برخی پروژه ها نیز پیشرفت فیزیکی طبق برنامه دارند اظهار کرد: از این جمله  اجرای پروژه ملی برقراری پوشش رادیویی کامل سواحل استان سیستان و بلوچستان در منطقه َA1 دریایی است که با اجرای این پروژه اقدام موثری در حوزه خدمات ایمنی و امداد و نجات شناورها صورت گرفت.

معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: پروژه های نصب و راه اندازی سامانه هوشمند کنترل دسترسی، جابجایی و بازسازی جرثقیلهای سنگین ساحلی و محوطه ای، بازسازی و خرید دکلهای مخابراتی، تکمیل زیر ساخت ارتباطی بین بنادر چابهار از دیگر پروژه هایی مورد اشاره است که در راستای بهبود مستمر و ارتقاء توان عملیاتی متناسب با توسعه روزافزون و افزایش حجم تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار اجرا شده است.

وی گفت: خرید و نصب بویه ها و تجهیزات کمک ناوبری بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، خرید قایق گشت زنی یگان حفاظت، تعمیرات زیرآبی شناورهای دریایی، خرید تجهیزات مبارزه با آلودگی دریا، خرید تجهیزات آتش نشانی و خرید تجهیزات درمانگاهی و آزمایشگاهی از دیگر پروژه های مورد اشاره در بندر چابهار است.

آذرپیکان تخصص و هدفمندی مشاور در زمینه تجهیزات، ارتقاء و بهبود مستمر فرآیندهای مرتبط با مدیریت نگهداری و تعمیرات و تلاش خستگی ناپذیر نیروی انسانی را از عوامل کسب این رتبه عنوان کرد و نسبت به تداوم آن اظهار امیدواری کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۷۹۵


ارسال