دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۹
به منظور جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در سواحل صورت گرفت؛
تعامل سازنده با صاحبان صنایع دریایی در سال جهش تولید
 
سهراب طیبی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تعامل سازنده این اداره کل با صاحبان صنایع دریایی استان در سال جهش تولید خبر داد.
سهراب طیبی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: گفت: در راستای نظارت سازمان بنادر و دریانوردی و بند ۲۲ ماده ۳ آيين نامه این سازمان، به منظور جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در سواحل، از نوار ساحلی و اسکله های صیادی استان بازدید شد.

وی افزود: طی گشت دو روزه از نوار ساحلی استان، از سازه های اسکله و عمليات لايروبی اسكله صيادی رمين، اسكله مردمی گیشاب، پروژه سه هزار هكتاری گلخانه گيشاب، نوار ساحلی شرق، اسكله مردمی روديك، اسكله های صيادی بريس- پسابندر و موج شكن مردمی گواتر بازدید شد.

این مقام مسئول گفت:بازدید از اسكله صيادی و اسكله ساماندهی قايق ها در كنارك، اسكله صيادی تنگ جديد و قديم، موج شكن مردمی گورديم و کارگاه های لنج سازی از دیگر اقداماتی است که در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در سواحل استان انجام شد.

طیبی تصریح کرد: به منظور افزايش آگاهی عمومی در ارتباط با حق مالكيتی و نظارت عاليه سازمان بنادر و دريانوردی بر سواحل، بنادر و سازه های دريايی، با رويكرد تعاملی سازنده نسبت به راهنمايی و اطلاع رسانی به صاحبان صنايع دريايی اقدامات لازم انجام گرفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۸۲۹


ارسال