دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۳
مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان:
جان باختن مادر فداکار برای نجات فرزندش
 
رسول راشکی گفت: پسر بچه هشت ساله ای که برای بازی به داخل آبهای پل نهراب در اطراف روستای فیروزه رفته بودبه علت آشنا نبودن به فن شنا در حال غرق شدن بود که مادر در حین نجات جان فرزند، غرق می شود.
رسول راشکی،مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: تیم غریق نجات شهرستان هامون بلافاصله پس از اطلاع از حادثه در محل حاضر و عملیات جستجو برای پیدا کردن جسد فرد غرق شده شروع ولی متاسفانه تا این ساعت نتیجه ای حاصل نشده است.

وی گفت : همچنین با تلاش بی قفه نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر در شمال استان و همکاری مردم بومی و محلی دو تا از جنازه های غرق شده حادثه دلخراش دیروز تالاب هامون در شمال شهرستان هیرمند پیدا شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان از مردم خواست با توجه به آبگیری تالاب هامون و رودخانه های فصلی زابل که به لطف پرودگار پس از سالها خشکسالی بر اثر بارندگی های اخیر جریان یافته اند از اتراق در اطراف بستر رودخانه ها جدا بپرهیزند و در چنین مواقعی از فرزندان خود مراقبت بیشتری به عمل آورند تا دچار حوادث ناگوار نگردند.

گفتنی است در تاریخ ۹ خرداد ماه  نیز ۳ جوان در آبهای تالاب هامون غرق شدند که جسد یکی از این سه غریق هنوز پیدا نشده است و جستجو برای یافتن پیکر این فرد توسط نجاتگران و غواصان جمعیت هلال احمر شهرستانهای هیرمند ، زهک و زابل ادامه دارد.  

انتهای پیام/

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۸۳۷


ارسال