جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵
مدیر کل راهداری سیستان و بلوچستان خبرداد؛
خط کشی 2 هزار و 100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد از اجرای عملیات خط کشی 2 هزار و 100 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان در سال گذشته خبر داد.
 ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: این میزان خط کشی شامل اجرای هزار و650 کیلومتر به صورت پیمانی و 450 کیلومتر به صورت امانی و با استفاده از توان دو اکیپ خط کشی فعال این اداره کل انجام شده است.

وی با تأکید بر التزام عملی بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی گفت: راه اندازی اکیپ های امانی خط کشی سبب صرفه جویی اعتباری حدوداً 30 درصدی در اجرای پروژه های مربوطه شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از اجرای روکش آسفالت در سطح افزون بر 334 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این استان در سال گذشته با هدف تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی راه ها خبر داد و افزود: این اداره کل به منظور فراهم کردن زمینه تردد روان و ایمن کاربران جاده، با انجام مطالعات و بررسی های لازم، اجرای طرح های روکش آسفالت را با در نظر گرفتن حداکثر کارایی فنی و اقتصادی مورد توجه قرار داده است.

وی بازسازی چهار هزار و 500 متر صفحات گاردریل، اجرای نیوجرسی به طول حدود 17 کیلومتر و گاردریل در گستره 12 کیلومتر، نصب 850 متر مربع انواع تابلوهای اطلاعاتی در محورهای مواصلاتی و همچنین تکمیل 18 کیلومتر روشنایی را از دیگر اقدامات این اداره کل در سال گذشته عنوان کرد.

کرد افزود: همچنین رفع 14 نقطه پرتصادف در محورهای مواصلاتی با هزینه اعتباری بیش از 90 میلیارد ریال و بازسازی و تعمیر 208 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری با اعتبار 230 میلیارد ریال از دیگر اقدامات این اداره کل در سال گذشته بوده است که نقش مهمی در تردد روان و ایمن و کاهش هزینه ها در سیستان و بلوچستان به همراه داشته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۸۴۰


ارسال