دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:
برای ترویج فرهنگ مهدویت از اساتید اهل سنت استفاده شود
 
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: باید برای ترویج فرهنگ مهدویت از اساتید اهل سنت استفاده شود.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان، اظهار داشت: آشنایی با حضرت مهدی (عج) واعتقاد به ایشان مختص شیعیان نبوده و اهل سنت نیز به ایشان اعتقاد دارند.

امام جمعه زاهدان ضمن اشاره به تاثیر فراوان استفاده از علمای اهل سنت برای بیان اعتقادات اهل سنت در مورد حضرت مهدی(عج)، خاطرنشان کرد: برای ترویج فرهنگ مهدویت باید از چنین اساتیدی بهره‌گیری شود.

وی ضمن تایید اصل برگزاری دوره‌های آموزشی مهدویت، خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی درون استانی و برون استانی با یک نظام مشخص و در یک فرآیند برنامه‌ریزی شده برگزار گردد.

فعالیت 205 مربی مهدویت در سیستان و بلوچستان

معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در سیستان و باوچستان نیز در این جلسه گفت: 205 مربی مهدویت در نقاط مختلف استان در حال فعالیت در راستای ترویج فرهنگ مهدویت هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جواد طاهری افزود: طی سال گذشته با وجود برخی مشکلات، این اساتید در کلاس‌های مدارس حاضر و به ترویج فرهنگ مهدویت پرداخته‌اند.

وی ادامه داد: هر جمعه صبح، با بهره گیری از توان و ظرفیت اساتید مهدویت، برنامه‌های مختلفی در صداوسیمای استان پخش می‌شود.

موسی شهرکی مدیر عامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های این مجموعه فرهنگی ارائه کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۸۵۶


ارسال