چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷
در جلسه علنی؛
تایید اعتبارنامه های نمایندگان/اعتراض «تاجگردون» ثمر نداشت
 
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز اعتبارنامه منتخبین را بررسی کردند.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف در حالی برگزار شد که بررسی اعتبارنامه نمایندگان در دستور کار خانه ملت قرار داشت.
براین اساس اعتبارنامه منتخبین ملت تایید و به تصویب نمایندگان رسید.
شعبه یک:
بر این اساس اعتبارنامه غلامرضا مرحبا منتخب آستارا، رضا حاجی پور منتخب آمل، حسن شجاعی علی آبادی منتخب ابهر و خرمدره، محمد حسن آصفری منتخب اراک،‌ علی اکبر کریمی منتخب اراک، روح الله حضرت پور منتخب ارومیه، سید محمد مولوی منتخب آبادان، سید مجتبی محفوظی منتخب آبادان، جلیل مختار منتخب آبادان، رحیم زارع منتخب آباده، محمدرضا دشتی منتخب اردکان، سید سلمان ذاکر منتخب ارومیه، علی نیکزاد منتخب اردبیل، سید کاظم موسوی منتخب اردبیل، صدیف بدری منتخب اردبیل، سید صادق طباطبایی نژاد منتخب اردستان، قدرت الله حمزه نماینده اردل، وحید جلال‌زاده منتخب ارومیه تأیید شد.
شعبه دو:
کیومرث سرمدی از حوزه انتخابی اسدآباد،  امان‌الله حسین‌پور از حوزه انتخابیه اسفراین ،امیرحسین بانکی از حوزه انتخابی اصفهان ، زهرا شیخی‌مبارکه از حوزه انتخابیه اصفهان، عباس مقتدایی خراوگانی از حوزه انتخابیه اصفهان ، مهدی طغیانی از حوزه انتخابیه اصفهان، حسین میرزایی از حوزه انتخابیه اصفهان، مسلم صالحی از حوزه انتخابیه اقلید،  محمد خدابخشی از حوزه انتخابیه الیگودرز،  فریدون حسن‌وند از حوزه انتخابیه اندیمشک ، احمد محرم‌زاده از حوزه انتخابیه اهر و هریس ، سیدکریم حسینی از حوزه انتخابیه اهواز ، مجتبی یوسفی از حوزه انتخابیهاهواز ، عبدالله ایزدپناه از حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک، عبدالناصر درخشان از حوزه انتخابیه ایرانشهر، سارا فلاحی از حوزه انتخابیه ایلام، علی‌اکبر بسطامی از حوزه انتخابیه ایلام 
شعبه سه:
 مهدی سعادتی از حوزه انتخابی بابل، علی‌اکبر کریمی فیروزیاری از حوزه انتخابی بابل ، علی‌اصغر باقرزاده از حوزه انتخابی بابلسر و فریدون‌کنار، حمدالله محمدی از حوزه انتخابی بافق ، سیدمحمد پاکمهر از حوزه انتخابی بجنورد ، محمد حمیدی از حوزه انتخابی بجنورد ، عباس گودرزی از حوزه انتخابی بجنورد ، فاطمه مقصودی از حوزه انتخابی بروجرد، امیرقلی جعفری از حوزه انتخابی بروجن ، غلامرضا نوری قزلجه از حوزه انتخابی بستان‌آباد ، موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابی بم ، محمد باقری از حوزه انتخابی بناب، احمد دنیامالی از حوزه انتخابی بندرانزلی، منصور آرامی از حوزه انتخابی بندرعباس، محمد آشوری تازیانی از حوزه انتخابی بندرعباس ، احمد مرادی از حوزه انتخابی بندرعباس، احمد جباری از حوزه انتخابی بندرلنگه ،حبیب آقاجری از حوزه انتخابی بندرماهشهر، روح‌الله عباسپور از حوزه انتخابی بوئین‌زهرا.
شعبه پنج:
محمدحسین فرهنگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو، روح الله متفکر آزاد از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو، محمدرضا میرتاج الدینی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو، علیرضا منادی سپیدان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو، مسعود پزشکیان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو، احمد علیرضا بیگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو، محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان، ذبیح الله اعظمی ساردویی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، معین الدین سعیدی از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قندشهر، حسین عباس‌زاده از حوزه انتخابیه چناران و بینالود، اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین، سید البرز حسینی از حوزه انتخابیه خدابنده، مهرداد ویس کرمی از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی، مرتضی محمودوند از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی، سید لفته احمدنژاد از حوزه انتخابیه خرمشهر، سید علی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، علیرضا نظری از حوزه انتخابیه خمین به تایید رسید.
شعبه شش:
سمیه رفیعی، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی، مجتبی توانگر، غلامحسین رضوانی، عزت الله اکبری تالار پشتی، سید احسان خاندوزی، بیژن نوباوه، محمد باقر قالیباف، سید علی یزدی خواه، زهره سادات، لاجوردی، فاطمه قاسم پور، ابوالفضل عمویی، سید نظام الدین موسوی، زهره الهیان، احمد نادری، روح الله ایزدخواه، علی خضریان، مالک شریعتی نیاسر، سید محسن دهنوی، رضا تقی پور انوری، سید رضا تقوی، مهدی شریفیان، الیاس نادران، سید مصطفی آقا میرسلیم، مرتضی آقا تهرانی، اقبال شاکری، مجتبی رضاخواه، محسن پیرهادی، سید محمود نبویان
براساس این گزارش برخی نمایندگان از جمله غلامرضا تاج گردون در جریان بررسی اعتبارنامه منتخبین تهران به اعتبارنامه قالیباف اعتراض کردند.
شعبه هفت:
محمد تقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر، اکبر احمد پور از حوزه انتخابیه خواف و رشت‌خوار، عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چای‌پاره، محمد جواد عسگری از حوزه انتخابیه داراب، علی اکبر علیزاده از حوزه انتخابیه دامغان، حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز، سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول، قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه، ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان، غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، یحیی ابراهیمی از حوزه انتخابیه دلفان و سلسله، سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر، غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان، حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن
شعبه هشت:
علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت، محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت،جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت، حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار، محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر، حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند، محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند، حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان، عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان، مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان، منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود، علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری، علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان، محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه، بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار، علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار 
شعبه نه:
محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان، یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب، ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان، عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان، بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه، یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس، عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان، سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر، محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج، سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج، شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان، محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند، علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود، حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب، حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه،  جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر، محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش به اتفاق آرا تایید شد. رئیس این شورا مجتبی ذوالنوری است.
شعبه ده:
سهراب گیلانی از حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند، مصطفی رضاحسینی قطب آبادی از حوزه انتخابیه شهربابک، سمیه محمودی از حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان، احمد راستینه از حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان، حسین حق وردی از حوزه انتخابیه شهریار، شهرقدس و ملارد، جعفر قادری از حوزه انتخابیه شیراز،علیرضا پاک فطرت از حوزه انتخابیه شیراز، ابراهیم عزیزی از حوزه انتخابیه شیراز، روح الله نجابت از حوزه انتخابیه شیراز، علی جدی از حوزه انتخابیه شیروان، حسن محمدیاری از حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال، رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آباد کتول، مجید نصیرایی از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، سیداحسان قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس، حجت الله فیروزی از حوزه انتخابیه فسا، سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان،خلیل بهروزی فر از حوزه انتخابیه فومن و شفت
شعبه یازده:
حمد مهدی فروردین از حوزه انتخابیه فیروز آباد، کمال علیپور از حوزه انتخابیه قائم شهر، کیوان مرادیان از حوزه انتخابیه قائم شهر،سلمان اسحاقی از حوزه انتخابیه قائنات،پرویز اوسطی از حوزه انتخابیه قروه،فاطمه محمد بیگی از حوزه انتخابیه قزوین،لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابی قزوین ،شهریار حیدری از حوزه انتخابیه قصر شیرین،مجتبی ذوالنوری از حوزه انتخابیه قم،احمد امیر آبادی فراهانی از حوزه انتخابیه قم، علیرضا زاکانی از  حوزه انتخابیه قم،علی آذری از حوزه انتخابیه قوچان،فریدون عباسی دوانی از کازرون،سید جواد ساداتی نژاد از حوزه انتخابیه کاشان،جواد نیک بین از حوزه انتخابیه کاشمر،محمد عسگری از حوزه انتخابیه کرج
شعبه دوازده:
محمد رضا پورابراهیمی منتخب مردم کرمان،محمد مهدی زاهدی منتخب مردم کرمان،عبدالرضا مصری منتخب مردم کرمانشاه،محمد رشیدی منتخب مردم کرمانشاه،حسین حاتمی منتخب مردم کلیبر،موسی احمدی منتخب مردم کنگان،علی رضایی منتخب مردم کنگاور،محمدرضا مبلغی منتخب مردم کوهدشت،سید محمد موحد منتخب مردم کهگیلویه،منصور شکر اللهی منتخب مردم کهنوج،غلامرضا منتظری منتخب مردم گرگان،رمضان علی سنگدوینی منتخب مردم از گرگان،اردشیبه مطهری منتخب مردم گرمسار،ولی اسماعیلی منتخب مردم گرمی،سید مسعود خاتمی منتخب مردم گلپایگان،محمد صفایی منتخب مردم گناباد،امان قلیچ شادمهر منتخب مردم گنبد کاووس
شعبه سیزده:
شیوا قاسمی‌پور از حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد، معصومه پاشایی‌بهرام از حوزه انتخابیه مرند و جلفا، پروین صالحی‌مبارکه از حوزه انتخابیه مبارکه، پرویز محمدی‌نژاد قاضی‌محله از حوزه انتخابیه لنگرود، رسول فرخی میکال از حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، سیدموسی موسوی از حوزه انتخابیه لامرد و مهر، حسین حسین‌زاده از حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش، حسین بامیری از حوزه انتخابیه لردگان، سیدمرتضی خاتمی از حوزه انتخابیه ماهنشان، علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه محلات و دلیجان، محمد علیپور از حوزه انتخابیه ماکو و چالدران، علی علیزاده از حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، جلال رشیدی از حوزه انتخابیه مرودشت، علیرضا ورناصری از حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، محمود عباس‌زاده از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، احد آزادیخواه از حوزه انتخابیه ملایر، هادی بیگی‌نژاد از حوزه انتخابیه ملایر 
شعبه چهارده:
سید علی موسوی از حوزه انتخابیه ملکان،جواد کریمی قدوسی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات،فاطمه رحمانی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات،سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات،نصرالله پژمانفر از حوزه انتخابیه مشهد و کلات،محمدحسین حسین زاده بحرینی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات،مجید انصاری از حوزه انتخابیه ممسنی،جلال محمودزاده از حوزه انتخابیه مهاباد،محمدرضا صباغیان بافقی از حوزه انتخابیه مهریز،مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب،مهدی اسماعیلی از حوزه انتخابیه میانه،حسین رئیسی از حوزه انتخابیه میناب،رضا آریانپور از حوزه انتخابیه مینودشت،الهام آزاد از حوزه انتخابیه نائین،ابوالفضل ابوترابی از حوزه انتخابیه نجف آباد،رحمت الله فیروزی از حوزه انتخابیه نطنز،علی زنجانی از حوزه انتخابیه نقده
شعبه پانزده:
 ولی الله فرزانه از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، محمدعلی محسنی بندپی از حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت، علیرضا شهبازی از حوزه انتخابیه نهاوند، مصطفی نخعی از حوزه انتخابیه نهبندان وسربیشه،فرهاد طهماسبی از حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان، احسان ارکانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، هاجر چنارانی از حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه، حسین نوش آبادی از حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک، الله وردی دهقانی از حوزه انتخابیه ورزقان، سیدحمزه امینی از حوزه انتخابیه هشترود، حمیدرضا حاجی بابایی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین، احمد حسین فلاحی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین، محمدصالح جوکار از حوزه انتخابیه یزد، شارلی انزیه تکیه حائز از حوزه انتخابیه مسیحیان آشوری کلدانی، روبرت بیگلریان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی جنوب ایران، آرا شاوردیان از حوزه انتخابیه مسیحیان ارمنی شمال ایران، اسفندیاری اختیاری کسنویه از حوزه انتخابیه زرتشتیان، همایون سامه یح از حوزه انتخابیه کلیمیان
همچنین براساس این گزارش تا این لحظه اعتبارنامه سه منتخب مجلس یازدهم  یعنی سید کاظم دلخوش، غلامرضا تاج‌گردون و حسین محمدصالحی از سوی شعب اعلام نشده است.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۸۷۷


ارسال